fbpx

Консультація невропатолога у Миколаєві

Неврологія є медичною спеціальністю, яка зосереджена на діагностиці та лікуванні розладів нервової системи. До них відносяться мозок, м’язи та нерви. Деякі з проблем, з якими стикаються наші неврологи, включають інсульти, головний біль, судоми та епілепсію. У медичному центрі «Авіценна Медікал» приймають кваліфіковані невропатологи, які знають галузь своєї діяльності, які допоможуть розібратися в проблемах зі здоров’ям та значно покращити якість життя. Від головного болю, запаморочення, радикуліту, застуджених нервів, пошкоджених міжхребцевих дисків, до розсіяного склерозу, ревматоїдного артриту, складніших неврологічних проявів – хороший невропатолог здатний діагностувати та мінімізувати вплив всіх цих проблем на ваше повсякденне життя.

 

При наявності якихось симптомів вам слід записатися на прийом до нашого невропатолога?

Привід для запису до фахівця в галузі неврології може бути різним. Перші:

 • Запаморочення
 • Епілепсія та напади
 • Головні болі, мігрені та біль в особі
 • Розлад пам’яті, включаючи хворобу Альцгеймера, хворобу Хантінгтона
 • Порушення координації руху, включаючи основні, такі як тремор, дистонію, тики та хвороба Паркінсона
 • М’язова слабкість та/або втрата тонусу м’язів, включаючи м’язову дистрофію та розсіяний склероз
 • Виникають проблеми із зором;
 • Безсоння;
 • Шуми у вухах;
 • Біль у попереку;
 • Втрата слуху або мови;
 • Втрата відчуттів частин тіла;
 • Потемніння в очах, мушки.

Не ігноруйте сигнали, що подаються організм і не відкладайте похід в клініку на потім. Якщо ви помітили схожість симптомів – не хвилюйтеся, запишіться на прийом і довіртеся фахівцеві з великим досвідом.

Які види діагностики проводяться в неврологічному відділенні Avicenna?

 • Розробка комплексних планів лікування неврологічних захворювань, включаючи недоумство та розлади пам’яті, порушення руху, слабкість м’язів і біль або слабкість від ушкодження нервів
 • Діагностика та лікування головного болю
 • Діагностика інсульту, лікування ішемічного інсульту та геморагічного інсульту

Діагностика інсультів

Інсульт відбувається, коли раптово переривається кровопостачання частини мозку або коли кровоносна судина в мозку лопається, виливаючи кров у простір, що оточує мозкові клітини. Клітини мозку вмирають, коли припиняється подача кисню і поживні речовини з крові не надходять до клітин, або коли відбувається раптова кровотеча в мозок або навколо нього.

До інсульту деякі люди зазнають минущі ішемічні атаки, також відомі як “мікро інсульти”. Це легкі інсульти, спричинені короткочасним перериванням кровотоку в мозку.

В Авіценна-Медикал ми пропонуємо профілактичний скринінг для виявлення тромбів крові та утворення бляшок, які викликають ішемічний інсульт.

Діагноз

Для діагностики та запобігання інсульту ми оцінюємо індивідуальні ризики пацієнтів та загальні фактори ризику, які можуть призвести до цього. На основі рекомендованих керівних принципів та стандартної медичної практики, після виявлення факторів ризику у пацієнта, ми адаптуємо підхід до лікування цих основних станів.

Наша мета – діагностувати захворювання на ранній стадії, до появи неврологічних симптомів.

Засоби перевірки

Ми розглянемо вашу медичну історію, сімейну та соціальну історію, проведемо фізичний огляд, аналіз крові, та, залежно від випадку, мозкове сканування, моніторинг серця та/або УЗД артерій та серця .

Втрата пам’яті

Деменція – це загальний термін, що характеризує зниження розумових здібностей, досить серйозний, щоб зробити сильний вплив на повсякденне життя. Хвороба Альцгеймера – найпоширеніший тип недоумства.

Оскільки неврологічні стани можуть впливати на кожну область організму, ми надаємо комплексний догляд та лікування, щоб допомогти пацієнтам відновитися. Не ігноруйте сигнали, що подаються організму і не відкладайте похід у клініку на потім. Якщо відчуваєте нездужання, або один із симптомів, зазначених вище, зверніться до Avicenna і знайдіть надійного фахівця з великим досвідом, який допоможе вам на вашому шляху до одужання.

Вартість послуг – Невропатолога – у нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Консультація лікаря невропатолога первинна (Заслужений лікар України)500,00
Консультація лікаря невропатолога повторна450,00

 

Як нас знайти


Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені