fbpx

Консультація невропатолога у Миколаєві

Невропатолог – фахівець, який вивчає симптоми, що визначає діагноз, лікує та призначає комплекс профілактичних процедур для стабілізації роботи та зміцнення нервової системи людини. Невропатологи у Миколаєві сьогодні успішно лікують патології нервової системи та допомагають відновлюватися після серйозних порушень у роботі організму.

Неврологічні проблеми – одні з найпоширеніших у сучасних людей, особливо на тлі того, що відбувається в нашій країні сьогодні. Саме тому слід уважно ставитися до різних ознак наявності проблем подібного характеру і негайно записатися на прийом до невропатолога.

 

Невролог і невропатолог: чи є різниця?

Дуже часто люди не можуть розібратися до кого конкретно прийти на прийом: невропатолог чи невролог. Проте спеціалізація в обох лікарів одна і ведення конкретної хвороби ідентичне. Різниця в тому, що невропатолог переважно лікує відхилення у роботі нервової системи, а невролог – і саму систему, і відхилення у її функціонуванні.

Симптоми відхилень у роботі нервової системи можуть проходити непомітно для людини, а можуть істотно вплинути на її життя і повсякденність. У деяких випадках неможливо навіть самостійно пересуватися, спокійно спати, виконувати звичайні для людини дії, а іноді приймати воду та їжу.

Дуже важливо не просто вчасно діагностувати наявність проблеми з нервами, а й негайно приступити до їхнього лікування у грамотного лікаря невропатолога. Не дарма неврологи говорять про те, що перша допомога при інсульті протягом 3 годин після його настання практично завжди гарантує повне лікування.

Ураження нервової системи: різновиди

 • Судинні (цереброваскулярні)

Цей тип патології характеризується порушенням мозкового кровообігу, а також вираженою судинно-мозковою недостатністю. Виникають внаслідок ураження великих кровоносних судин та при порушенні кровопостачання.

 • Спадкові

Патологія передбачає передачу хвороби «у спадок». Найчастіше такі хвороби не піддаються повному лікуванню, але досвідчений невропатолог може коригувати та стримувати негативний прояв симптомів правильним лікуванням. Серед них: епілепсія, психопатичні розлади, первинний бічний атеросклероз (до 10% випадків) тощо.

 • Інфекційні

Нейроінфекція – це захворювання, як наслідок інфекційних процесів в організмі. Нервова система, уражена інфекціями, вірусами, бактеріями, грибками та найпростішими організмами, сильно ослаблена та виснажена. При сильному дефіциті імунної системи та несвоєчасному лікуванні даний вид уражень може викликати незворотні порушення в роботі організму людини.

 • Травматичні

Захворювання центральної нервової системи, що стало наслідком черепно-мозкової травми. Залежно від складності травми можуть з’явитися серйозні ускладнення та незворотні наслідки, такі як нерухомість, втрата певних навичок, втрата пам’яті тощо.

 • Токсичне ураження нервової системи

Серйозне отруєння отрутами, токсинами, парами різних хімічних рідин, що використовуються при збиранні приміщень, при обробці різних матеріалів, рослин, ґрунту, а також при роботі на підприємствах та виробництвах, що використовують шкідливі токсичні речовини та фарби.

Симптоми, на які слід звертати увагу

 • Часті головні болі, запаморочення;
 • Погіршення пам’яті;
 • Мушки в очах та потемніння, порушення чутливості в окремих частинах тіла;
 • Безсоння або навпаки, сонливість;
 • Слабкість, підвищена стомлюваність;
 • Часта зміна настрою;
 • Шум у вухах;
 • Болі у хребті, на будь-якому з його рівнів;
 • Високе потовиділення;
 • Нестабільний артеріальний тиск;
 • Мурашки в кінцівках, почуття поколювання, відчуття удару струмом під час руху;
 • Депресія, апатія, підвищена тривожність, нетипова реакція на стрес.

Можна довго шукати хорошого невропатолога в Миколаєві, допоки хвороба не перейде в хронічну стадію і вилікувати захворювання буде складніше і довше за часом. А можна довіритися професіоналам із медичного центру Авіценна Медікал та отримати індивідуальний підхід, увагу до дрібниць та правильно встановлений діагноз. І це дуже важливо, адже своєчасність лікування від грамотного лікаря невролога запобігає появі гострого періоду, а іноді серйозних ускладнень.

Вибір у Миколаєві професійного невропатолога у приватному медичному центрі забезпечить максимум переваг: уважність до дрібниць та облік усіх симптомів пацієнта. Солідний досвід у роботі з неврологічними патологіями дозволяють зберегти час, психіку та здоров’я пацієнта.

Прийом невропатолога в етапах:

 1. Невролог збирає повний анамнез і за його результатами визначає етапи лікування;
 2. Призначається комплекс досліджень та аналізів, що дозволяє встановити точний діагноз, а не діяти методом винятків;
 3. Лікарем неврологом призначається лікування, яке дозволяє вилікувати та усунути проблему, а не замаскувати її з ризиком появи в майбутньому;
 4. При необхідності виконується робота невропатолога в парі з найкращими нейрохірургами Миколаєва для підбору варіантів та можливостей оперативного втручання;
 5. Призначення ЛФК, масажів та вправ для повернення м’язам та тілу людини пружності та здоров’я.

Навіть якщо вас непокоять незначні неврологічні симптоми, не відтягуйте похід до невролога.

Типи діагностики в нашому неврологічному відділенні:

 • Проведення діагностики невропатологом та подальше лікування головного болю, безсоння, тривожності, панічних атак, депресій тощо.
 • Дослідження та діагностика неврологічних захворювань. Складання плану лікування.
 • Діагностика та лікування порушення рухливості, мобільності та якості життя. Робота зі слабкими м’язами, а також больовим синдромом, що з’явився внаслідок невралгій різної етіології, а також за наявності гриж, протрузій, усунення диска, травм різної складності тощо.

Що каже невролог?

 • Про невралгію

Невралгія – неприємна, болісна, що істотно впливає на повсякденність людини, хворобу. Біль, що супроводжує її, може тривати цілодобово, якщо не купірувати її і не приступити до лікування причини її появи. Поразка периферичних нервів практично завжди супроводжується появою болю, скутістю у рухах, поколюванням та печінням у ділянці защемлення нерва.

 • Про хребта

Неврологічний біль у хребті супроводжується хворобливими відчуттями у м’язах. Вони спазмуються, намагаючись утримати хребетний корсет у положенні, яке найменше завдає дискомфорту та болю при русі. Така патологія супроводжується сильними болями в районі тазу, онімінням та поколюванням по ходу нерва в нозі, а також появою болю при фізичних навантаженнях.

 • Про інсульти

Інсульт стає наслідком порушення струму крові у певну зону мозку. Переривається доступ кисню та поживних речовин до клітин мозку, що призводить до їх відмирання. Саме тому важливо, якнайшвидше при підозрах на інсульт, доставити людину до медичного закладу або викликати лікаря додому.

Неврологи нашого приватного медичного центру діагностують та лікують геморагічні та ішемічні інсульти.

Термін мікроінсульт характерний для короткочасного переривання кровотоку в мозок. Саме тому повернення людини до нормального життя при правильному лікуванні – набагато швидше та простіше.

Медичний центр Авіценна Медікал проводить процедури скринінгу з профілактичною метою. Він надає можливість неврологу своєчасно виявити та призначити профілактичне лікування тромбів та бляшок, здатних викликати ішемічний інсульт.

Деякі неврологічні захворювання потребують постійного контролю, періодичність якого встановлюється спеціалістом. Не нехтуйте рекомендаціями невропатологів. Так Ви зможете підтримати свій організм і унеможливіть повернення захворювання з більш серйозними ускладненнями.

Як записатися до приватного медичного центру до невропатолога на прийом?

Контактні дані нашого центру у Миколаєві та фахівців невропатологів, Ви знайдете на сторінці з контактами. Також можна зв’язатися з нами за формою зворотного зв’язку та вам обов’язково передзвонять.

 

Вартість послуг – Невропатолога – у нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Консультація лікаря невропатолога первинна (Заслужений лікар України)500,00
Консультація лікаря невропатолога повторна450,00

 

Часті поширені запитання

В чому різниця між неврологом та невропатологом?

Різниці майже немає – невропатолог займається лікуванням захворювань нервової системи, тобто лише відхилення від норми, а невролог лікує не тільки патології, але функціонування нервової системи.

В яких випадках треба обов’язково записатися до невролога?

Тривожні симптоми – втрата свідомості (непритомність) без будь-яких причин, шум у голові/вухах, наявність переднепритомних станів, порушення координації рухів, особливо після травм, зниження довгострокової та короткострокової пам’яті, порушення мовної функції, особливо після травм та інші.

Що необхідно брати з собою до невролога?

Якщо відвідування невролога є не першим, то обов’язково потрібно взяти з собою результати неврологічних обстежень або амбулаторну карту. У випадку, коли пацієнт не може чітко розмовляти, прийом необхідно здійснити разом із супроводжуючим для відповідей на запитання лікаря.

 

Як нас знайти

Авіценна М
вул. Рюміна 1

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені