fbpx

Педіатр у Миколаєві – Консультація дитячого лікаря

Поза всякими сумнівами, немає абсолютно нічого важливішого за здоров’я вашої дитини. Коли ви шукаєте педіатра у Миколаєві, ви хочете знайти найкращого дитячого лікаря. Але як визначити гарного педіатра? Це просто! У медичному центрі Авіценна працюють найкращі дитячі педіатри, яким можна сміливо довірити найдорожче – здоров’я свого малюка.

 

Педіатр у медичному центрі « Авіценна Медікал» width=

Родних дітей показують педіатру щомісяця протягом півроку – дитину в поліклініці, зважують, оглядають. Лікар спостерігає процес розвитку, дає рекомендації щодо профілактики хвороб, вакцинації. Основні обов’язки лікаря на прийомі:

 • збір інформації про стан дитини;
 • практичне дослідження;
 • вимірювання температури;
 • профілактичні поради;
 • призначення лікування або додаткові обстеження.

Приватний педіатр у Миколаєві

Педіатр – це набагато більше, ніж людина, яка піклується про вашу дитину, коли вона хвора. Педіатри є надійними друзями, які пропонують підтримку, поради та допомогу протягом усього періоду зростання та розвитку вашої дитини. Це саме те, чому вам потрібно мати свого дитячого лікаря, який буде з вами в цей непростий час.

Подумайте, на які фактори звернути увагу при виборі педіатра:

Чи важливо, щоб кабінет лікаря був поруч із вашим будинком? Вашим офісом? Протягом перших двох років життя необхідно часто відвідувати педіатра, тому вибір зручного місця може стати важливим фактором у процесі відбору. Не дивлячись на це, в Авіценна ви можете легко викликати педіатра додому, щоб провести всі необхідні огляди, не залишаючи житло.

Є кілька ключових речей, які ви повинні взяти до уваги, коли ви намагаєтеся знайти кращого педіатра для своєї дитини, включаючи:

 • Location. В ідеалі ви захочете, щоб лікар вашої дитини був поблизу того місця, де ви живете. Крім цього, до кабінету педіатра має бути легко дістатися. Медичний центр Авіценна має зручне розташування в місті, тому відвідування педіатра не забере у вас багато часу на дорогу.
 • Вартість. Це один із найважливіших факторів. Для того, щоб дізнатися про вартість прийому лікаря педіатра, залиште заявку на онлайн-запис на нашому сайті.
 • Лікарська етика та коректна поведінка. Доктор доброзичливий? Він слухає вас коли ви пояснюєте свою проблему? Він відкидає ваші побоювання чи говорить із вами поблажливо? Здоров’я вашої дитини важливо, тому довіряйте лише грамотним, висококваліфікованим фахівцям з досвідом роботи з дітьми.

Потрібна допомога у пошуках педіатра?

Ми тут, щоб допомогти! Заповніть форму внизу сторінки або зателефонуйте нам за одним із зазначених номерів і спеціаліст за напрямком зв’яжеться з Вами, щоб проконсультувати Вас.

Які питання ви повинні поставити потенційному педіатру?

Не забувайте, ваша мета знайти доктора, який підходить вам і вашій дитині, так що не бійтеся ставити питання, що вас цікавлять:

 • Який університет ви закінчували?
 • Як довго ви працюєте лікарем-педіатром?
 • Чи можу я подивитись ваш диплом?
 • Чи є у вас однозначна думка щодо грудного вигодовування, штучного вигодовування, вакцинації, альтернативної медицини, і якщо так, то чи дотримуєтеся ви конкретної практики ?
 • Якщо моїй дитині знадобиться педіатрична допомога відразу після народження, чи можете ви приїжджати в центр, де пройдуть пологи?
 • Кому мені дзвонити, коли ви у відпустці або коли центр закритий?
 • Яка ваша думка щодо антибіотиків?
 • Які види тестів або аналізів крові потрібно зробити обов’язково?

Коли починати шукати педіатра?

Ви повинні почати шукати педіатра на початку третього триместру вагітності, якщо це можливо.

Так у вас також буде час отримати рекомендації, не поспішаючи.

Це також означає, що ваш лікар має достатньо часу, щоб призначити перший прийом вашої дитини, який відбудеться незабаром після пологів.

Коли ваш педіатр вперше побачить вашу дитину?

Ваш педіатр вперше побачить вашу дитину, швидше за все, в лікарні протягом 24 годин після того, як ви народите. Проте цілком можливо, що у вас буде інший лікар, коли ви народите. Пошук педіатра може здатися складним, але з невеликою підготовкою ви знайдете найкращого педіатра для вашої дитини та вашої родини. І той, кого ви виберете, буде поряд з вами, щоб спостерігати, як росте ваше маля.

Вартість послуг – Педіатра – у нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Консультація педіатра первинна (лікар вищої кваліфікації)400,00
Консультація педіатра повторна300,00

 

Часті поширені запитання

Що саме робить лікар – педіатр?

Основними обов’язками педіатра є постановка діагнозу, лікування та реабілітація дітей віком до 18 років. Також, педіатр займається питанням збалансованого, корисного харчування та правильного розвитку підлітків.

Як проходить прийом у педіатра?

На прийомі лікар займається анамнезом, тобто, отримує інформацію про захворювання дитини, скарги на самопочуття, історію хвороби, і проводить огляд. Після первинної консультації педіатр виписує направлення проведення необхідних досліджень – це може бути посів, здача крові чи сечі на аналізи.

Як часто необхідно відвідувати педіатра?

Усі діти повинні проходити профілактичні обстеження кожен рік. Поглиблена обстеження проводиться дітям, вік яких – 1 рік, 3 роки, 6, 7, 10, 14, 15, 16 та 17 років.

 

Як нас знайти

Авіценна М
вул. Рюміна 1

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені