fbpx

Прислухаємося до здорового глузду і звернемося до статистики – вона не вміє обманювати, а оперує фактами. А вони такі, що на сьогоднішній день найбільший відсоток онкозахворювань припадає на рак молочної залози.

 

Де в Миколаєві приймає мамолог? На це питання відповідь очевидна – в Медичному центрі «Авіценна Медікал» висококласні фахівці проведуть якісне обстеження, призначать курс лікування та разом із пацієнткою пройдуть весь нелегкий шлях до лікування.

За статистичними даними щороку в Україні близько 17 тисяч жінок дізнаються, що у них діагностовано рак грудей. Висока смертність при цьому діагнозі говорить про пізню діагностику. Але чим раніше виявлена хвороба, тим легше вона піддається лікуванню – своєчасний початок лікування підвищує рівень виживання (і навіть повного лікування) на першій та другій стадії до 80%. А для цього треба постійно проходити огляд лікаря мамолога. Тому актуальним питанням зараз є для багатьох дівчат де в Миколаєві приймає мамолог.

Найпростіший спосіб виявлення хвороби – самообстеження. Якщо жінка виявила такі симптоми, треба терміново звернутися до мамолога:

 • біль у молочних залозах;
 • виділення з сосків;
 • ущільнення в грудях та навколо залоз;
 • зміна розмірів залоз, не пов’язаних з годуванням дитини.

Але не завжди рак молочної залози супроводжується цими симптомами – часто рак розвивається без видимих проявів. Щоб виявити захворювання на ранніх стадіях, треба стати постійною пацієнткою мамолога після 30 років та проходити обстеження щонайменше один раз на рік. Жінкам після 50 років лікарі рекомендують робити мамографію та проходити огляд у лікаря мамолога двічі на рік.

Медичний центр «Авіценна Медікал» має в своєму розпорядженні штат кращих фахівців, одним з яких є найкращий мамолог у місті Миколаїв Святослав Петрович Ромасюнь.

Багато представниць прекрасної статі стикаються з тим, що в молочній залозі час від часу або постійно виникають неприємні, хворобливі відчуття, які не тільки заважають жінці, але і несуть загрозу для її життя і здоров’я. Встановити точний діагноз зможе мамолог – фахівець, який виконує обстеження, лікування та профілактику захворювань жіночих грудей. Він лікує такі захворювання, як:

Маммолог у медичному центрі «Авіценна Медікал »

 • Запалення молочної залози (або мастит). Найчастіше запальний процес виникає під час грудного вигодовування, але нерідкі випадки, коли лікар встановлює захворювання, що проявляється незалежно від вагітності та годування.
 •  Мономастію, мікромастію, гіпомастію, інші відхилення від норми у розвитку молочної залози.
 • Мастопатію та інші хвороби, що виявляються на тлі гормональних збоїв у жіночому організмі (новоутворення різного характеру, гінекомастія, інші).

Також мамолог, Миколаїв діагностує різні новоутворення доброякісного характеру (фіброаденома, ліпома, інші). Якщо їх вчасно виявити, може розвинутися злоякісна пухлина. Для лікування фахівці використовують сучасні методики та новітнє діагностичне обладнання, що дозволяють успішно позбавлятися проблеми. Ефективність лікування залежатиме від своєчасного виявлення патології, адже будь-яка недуга, виявлена на ранній стадії, повністю виліковна.

Коли слід звертатися до мамолога?

Існує безліч причин, які призводять до появи проблем з грудьми. Серед них можна виділити:

 • Куріння, зловживання алкоголем.
 • Численні стреси.
 • Гормональні збої.

Більшість жінок, відчуваючи неприємні відчуття або больові симптоми в грудях, не поспішають звертатися до лікаря, тим самим посилюючи хворобу. З появою початкових симптомів рекомендується негайно відвідати мамолога. До них належать:

 • Нехарактерні виділення з сосків, зміна їх форми.
 • Зміна форми грудей (збільшення у розмірі, поява асиметрії).
 • Самостійне виявлення затвердіння, вузликів.
 • Набряк грудей, почервоніння шкірних покривів, поява невеликих виразок.
 • Біль, не пов’язаний із щомісячним циклом.
 • Зміна розміру (збільшення) лімфатичних вузлів, розташованих у пахвовій зоні.

Відвідування мамолога на регулярній основі (один раз на рік), виконання профілактичних заходів дозволять уникнути розвитку будь-якої хвороби грудей. Консультація фахівця буде необхідною у випадках планування вагітності перед прийомом оральних контрацептивів, при травмах молочної залози, а також якщо жінка належить до так званої групи ризику.

Медичний центр «Авіценна Медікал» у Миколаєві надає можливість скористатися послугами кваліфікованого мамолога, щоб запобігти появі хвороби або провести ефективне лікування у разі виявлення проблеми.

Вартість послуг – Мамолога – у нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Комплексна консультація лікаря мамолога первинна з індивідуальним планом лікування400,00
Консультація мамолога після обстеження та з корекцією плану лікування300,00

Як нас знайти

 


Онлайн-запис на прийом спеціаліста
в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені