fbpx

Гінекологічні послуги у Миколаєві

Впевненість у красі та чарівності безпосередньо пов’язана з тим, наскільки здоровою у фізіологічному та психологічному плані почувається жінка. І здоров’я репродуктивної системи – одна з найважливіших складових цієї впевненості та комфорту. Систематичне відвідування лікаря гінеколога – це профілактика появи проблем із жіночим здоров’ям та запобігання серйозним ускладненням або захворюванням у майбутньому.

 

Регулярне відвідування гінеколога слід розпочинати з моменту статевого дозрівання дівчини. Навіть якщо з’являються незначні чи нерегулярні проблеми, грамотна консультація нашого гінеколога у Миколаєві дозволить уникнути проблем у майбутньому чи стабілізувати загальний стан у період менструації. Якщо ж симптоми тривожні, з’являються болі чи неприємні відчуття турбують у нижній частині тазу, скоріш за все, настав час записатися прийом до гінеколога.

Коли необхідно прийти на прийом гінеколога терміново:

 • Біль, нерегулярність менструації, рясні або навпаки рідкісні виділення – сигнал про те, що у жінки на все гаразд, та слід звернутися до гінеколога і своєчасно виявити проблему та усунути її;
 • Поява тягнучого або тупого болю внизу живота, різкий біль, простріли в ділянці органів малого тазу;
 • Виділення різного типу та виду, неприємний запах від них, виділення у вигляді крові в нехарактерний для її появи період;
 • Затяжна менструація, збільшення тривалості характерних виділень, надто рясні виділення. Збій у циклі;
 • Поява різних висипів, виразок або гульок на статевих органах як усередині, так і назовні.
 • Свербіж і печіння в області статевих органів та піхви.

Обов’язкове відвідування лікаря гінеколога рекомендується щорічно. У період статевого дозрівання слід приводити підлітка для перевірки загального стану. Молода дівчина може потрібувати консультації та відповіді на питання, які вона соромиться ставити батькам. Батькам обов’язково слід прищеплювати своїм дівчаткам відповідальність стосовно свого здоров’я. І відвідування лікаря гінеколога – один із обов’язкових пунктів у цьому списку.

Огляд гінеколога

Гінеколог у медичному центрі « Авіценна Медікал» width=

Наша приватна гінекологія у Миколаєві – це повна конфіденційність, професіоналізм та індивідуальний підхід. Наявність спеціалізованого діагностичного обладнання, власної лабораторії та досвідчених гінекологів забезпечує оперативність у виявленні та лікуванні різних захворювань.

Коли потрібно записуватися на прийом до гінеколога?

Крім того, що кожна представниця прекрасної статі повинна стежити за своїм здоров’ям і звертати увагу на всі можливі симптоми, що вказують на появу захворювань і відхилень, відвідувати гінеколога для профілактичного огляду слід хоча б раз на рік. І чим старше жінка, тим уважніше треба ставитись до свого жіночого здоров’я.

Підготовка до вагітності, бажання зачати дитину, необхідність у спеціалізованому лікуванні, а також супровід вагітності – цим займається лікар гінеколог. Дуже важливо під час вагітності знати, що дитина в утробі нормально розвивається та росте. І кваліфікований огляд досвідченим гінекологом обов’язково подарує цей спокій та впевненість у тому, що з малюком все гаразд.

Гінекологічні послуги медичного центру Авіценна Медікал:

 • Мамографія. Жінка віком від 40 років обов’язково має відвідувати мамолога двічі на рік. Жінкам у період менопаузи та при досягненні 50 років, рекомендується відвідування один раз на рік.
 • УЗД обстеження репродуктивної системи. Проведення ультразвукових обстежень під час вагітності.
 • Відеоколькоскопія, як можливість виявити чи виключити наявність проблем зі здоров’ям.
 • Операції різної складності: радіохвильові та лазерні процедури. Підготовка та післяопераційні послуги.
 • Обстеження шийки матки, біопсію, контроль змін. Профілактичний огляд.

У розпорядженні наших пацієнток є практично повний комплекс аналізів, діагностичних послуг та оглядів, які дозволять швидко та якісно провести обстеження. Своєчасний огляд гінеколога з появою дискомфорту, болю чи виділень різного виду, сприяє виявленню збоїв у роботі організму та репродуктивної системи, зокрема. Так захворювання швидше діагностується та лікується.

У нашому медичному центру Авіценна Медікал гінекологи діагностують і лікують і серйозніші захворювання жіночої репродуктивної системи.

Авіценна Медікал пропонує лікування наступних захворювань:

 • Фіброма матки;
 • Доброякісні захворювання жіночого репродуктивного тракту;
 • Наявність болю різної інтенсивності у області органів малого тазу;
 • Нетримання сечі та калу;
 • Кісти різного типу;
 • Вроджені аномалії;
 • Полікістоз яєчників;
 • Ендометріоз;
 • Запальні процеси у органах малого тазу;
 • Дисплазії, стенози шийки матки тощо.

Гінекологи виконують повноцінний огляд пацієнтки, а за потреби відправляють мазки та біопсію на повне дослідження – мазки Папаніколау.

Послуги гінекологічної клініки:

 • Лікування безпліддя

Наши гінекологи успішно лікують безплідність. Обстеження пар, врахування їх аналізів та розробка індивідуального курсу лікування та відновлення здоров’я, забезпечують бажаний результат. Всю вагітність наші фахівці не залишають поза увагою жінку, яка чекає на дитину.

 • Допомога при менопаузі

Не всі жінки безболісно та комфортно входять у період менопаузи. Для деяких з них це дуже складний період, що супроводжується гормональними сплесками, тривожністю, депресією та апатією. Наші гінекологи знають, як допомогти пацієнтці безболісно та спокійно пережити цей період та призначають оптимальне медикаментозне лікування та ЛФК.

 • Тестування крові

Кожен гінеколог рано чи пізно направляє своїх пацієнток на тестування крові на наявність вірусу імунодефіциту чи захворювань, що передаються статевим шляхом. За активного статевого життя дані обстеження необхідно проходити на постійній основі.

 • Контрацепція

Підбір способу контрацепції має проводитися професійним гінекологом. І наші лікарі готові допомогти із підбором протизаплідних, підберуть презервативи, розкажуть про те, як запобігти вагітності та що слід для цього робити. Також лікар підбере та імплантує відповідну протизаплідну спіраль.

 • Постійний гінекологічний контроль стану органів малого тазу особливо

потрібен тим, хто мав оперативне втручання.

Як записатися на прийом до гінеколога медичного центру Авіценна Медікал?

Знайти хорошого гінеколога в Миколаєві можна за рекомендаціями, відгуками та завдяки «сарафанному радіо». Наші фахівці отримують безліч позитивних відгуків щодо рівня, якості та обсягу послуг, що надаються.

Ми пропонуємо записатися на прийом до гінеколога у зручний час за допомогою форми зворотного зв’язку на нашому сайті. Також можна зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефонів.

На нашому сайті ви можете переглянути ціни відвідування нашого гінеколога в Миколаєві і дізнатися про те, які конкретно послуги надаються спеціалістами нашого медичного центру.

Як відбувається огляд

Залежно від того, на що скаржиться пацієнтка, огляд гінеколога може проводитися стандартно – з консультацією, аналізами та дослідженнями. При необхідності може використовуватися процедура кольпоскопії за допомогою спеціального обладнання.

Наш підхід

Гінекологи Авіценна-Медікал пропонують гінекологічну допомогу жінкам різного віку. Незалежно від того, чи плануєте Ви свою першу гінекологічну консультацію або шукаєте пост-клімактеричний догляд, наші досвідчені фахівці допоможуть Вам почуватися комфортно і точно дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

У якому віці я можу відвідати гінеколога?

Гінеколог може лікувати дівчину або жінку в будь-якому віці. Рекомендується розпочати відвідування гінеколога віком від 13 до 15 років. Консультація з лікарем дозволяє більш комфортно ставити питання про менструацію, сексуальність і т.д. Це також дає лікареві можливість керувати загальним добробутом жінки в довгостроковій перспективі за допомогою консультування з важливих питань здоров’я та способу життя.

Наш центр пропонує відвідати гінеколога в Миколаєві. У нашому центрі «Авіценна Медікал» ви отримаєте комплексний повний огляд, правильну діагностику та оптимальне лікування.

Вартість послуг з Гінекології в нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Комплекна консультація гінеколога первинна:700,00
 • Бесіда з пацієнткою
 • Огляд зовнішніх статевих органів, піхви, шийки матки за допомогою дзеркал
 • Бімануальний огляд матки та придатків
 • Відеофотокольпоскопія
 • Оцінка стану молочних залоз, шкіри, щитоподібної залози
 • Взяття мазків (на мікрофлору та онкоцитологію)
 • Оформлення консультативного заключення

Комплект одноразового інструментарію та витратних матеріалів

700,00
Консультація гінеколога первинна без огляду (усно)450,00
Консультація гінеколога повторна з оглядом (протягом 1 місяця після первинної):500,00
 • Огляд зовнішніх статевих органів, піхви, шийки матки за допомогою дзеркал
 • Бімануальний огляд матки та придатків
 • Відеофотокольпоскопія
 • Оцінка стану молочних залоз, щитоподібної залози
 • Оформлення консультативного заключення

Розробка індивідуальної схеми лікування, корекція плану подальшого лікування та діагностики

500,00
Консультація гінеколога повторна без огляду (протягом 1 місяця після первинної консультації)450,00
Комплексна консультація дитячого лікаря-гінеколога первинна500,00
Консультація лікаря-гінеколога дитячого повторна400,00
Роз’єднання сінехій у дівчат400,00
Консультація гінеколога по контрацепції, переривання вагітності, підбір препаратів450,00
Відеофотокольпоскопія на цифровому відеокольпоскопі з видачею фотографій та заключенням лікаря300,00
Розробка індивідуальної лікувальної програми з призначенням розширеної схеми лікування нозологічної форми400,00
Введення внутрішньо-маткового контрацептиву (без вартості спіралі)/Мірена650,00
Видалення внутрішньо-маткового контрацептиву (неускладнене)/Мірена650,00
Мікроскопія урогенітального зішкрябу/мазок з цервікального каналу120,00
Цитоморфологічне дослідження епітелію на атипові клітини120,00
Радіохвильове видалення кондилом із зовнішніх статевих органів (від 1 утворення)150,00
Радіохвильова коагуляція (деструкція) шийки матки (під місцевою анестезією) 1 зона850,00
Лазерне лікування ерозій шийки матки І категорії складності2300,00
Лазерне лікування ерозій шийки матки ІІ категорії складності3000,00
Лазерне лікування лейкоплакії (в залежності від діаметру утворення)2300,00-3000,00
Знеболення маніпуляції та малих операцій (без вартості ліків)50,00
Біопсія паталогічних процесів шийки матки без гістологічним дослідженням850,00
Парацервікальна ін’єкція (в шийку матки)150,00
Витратні матеріали180,00
Медикаментозне переривання вагітності включаючи консультацію лікаря, огляд, одноразовий інструментарій3200,00
Аугметація точки G2600,00
Інтимна контурна пластика2600,00
Видалення новоутворень піхви/кісти бартолінової залози3000,00
Видалення поліпів шийки матки без гістологічного дослідження 1 кат.склад.2000,00
Видалення поліпів шийки матки без гістологічного дослідження 2 кат.склад.2800,00
Пайпель біопсія ендометрія без гістологічного дослідження500,00
Знеболювання для лазерних маніпуляцій гінекологічних та/або косметичних процедур (знеболюючий крем)200,00
Заміна внутрішньо-маткового контрацептиву900,00
Лікувальна гінекологічна маніпуляція180,00

Часті поширені запитання

Як саме гінеколог проводить огляд?

Огляд у гінеколога на кріслі може бути стандартний та з кольпоскопією. Гінеколог проводить огляд зовнішніх статевих органів, бімануальне дослідження та гінекологічний огляд за допомогою дзеркал, також, бере мазки із піхви та шийки матки. Також, іноді, гінеколог проводить ректальне дослідження (у випадку коли дівчина ще не веде статеве життя).

Скільки разів на рік потрібен візит до гінеколога?

Взагалі, потрібні регулярні огляди, так як це найкраща профілактика захворювань репродуктивних органів. Рекомендуємо планувати візит до гінеколога 1 – 2 рази на рік – необхідний мінімум!

Як підготуватися перед візитом до гінеколога та оглядом?

За добу до прийому слід відмовитись від статевих актів. Перед візитом десь ввечері прийміть душ. У день візиту надіньте зручний одяг, який легко та швидко знімається. Волосся з лобка голити не обов’язково, тому що для огляду вони не заважатимуть.

Як нас знайти

Авіценна М
вул. Рюміна 1

Онлайн-запис на прийом спеціаліста
в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені