fbpx

Сімейний лікар

Сімейний лікар – це ваш надійний помічник у той час, коли ви не в змозі впоратися з захворюванням або незрозумілим станом. Іноді можна обійтися без допомоги сімейного лікаря, коли симптоми не такі жахливі і людина розуміє, що пара днів відпочинку, вітаміни і чиста вода або чай допоможуть прийти в себе. Але якщо стан не покращується і до наявних симптомів додаються інші, значить настав час записатися на прийом до сімейного лікаря або в терміновому порядку викликати його додому.

Нерідко серйозні хвороби можуть ховатися за цілком невинним симптомами доти, доки людина не відчує, що їй дуже погано. Саме тому, якщо вам здається, що все само пройде, але все одно якось незатишно і тривожно, зверніться до сімейного лікаря – очний огляд допоможе розібратися і, при необхідності, почати своєчасне лікування. Якщо сил не залишилося, або ви не можете вийти з дому через якісь причини, то сімейний лікар з приватного медичного центру Авіценна Медікал приїде прямо до вас додому. Треба подзвонити у медичний центр та залишити заявку.

 

Сімейний лікар: у чому полягає його робота

 • Прийом пацієнта, збирання анамнезу, очний огляд, при необхідності пальпація, прослуховування роботи легень, рівня кисню в крові, тиску;
 • Ознайомлення з історією хвороби пацієнта, питання щодо наявності алергічних реакцій, вроджених патологій, хронічних захворювань чи пройдених операцій;
 • Опитування пацієнта, виявлення основних симптомів, нетипового для нього стану та болі;
 • Сімейний лікар ставить попередній діагноз на підставі наявної інформації та ретельного огляду;
 • Призначення аналізів, діагностики стану здоров’я, обстежень вузькоспеціалізованими лікарями за потреби;
 • Сімейний лікар призначає лікування залежно від отриманих даних та оцінки загального стану здоров’я;
 • Підбір оптимального варіанта лікування – стаціонарно чи амбулаторно, консервативними методами чи за допомогою оперативного втручання;
 • Складання графіка вакцинації, нагадування про наближення дати щеплень;
 • Призначення повторного огляду після курсу лікування. Призначення профілактичних процедур, ЛФК, особливого меню для запобігання захворюванню або посиленню загального стану.

Найчастіше сімейні лікарі спостерігають за усією родиною. Діти з 18 років переходять до фахівців для дорослих, до того часу вони обстежуються та лікуються у дитячих лікарів. Якщо сімейний лікар спостерігає за кількома поколіннями в сім’ї, він чудово знає про наявність спадкових захворювань, наявні патології та перенесені ними захворювання. Тому якщо ви обираєте між медичними центрами та іншими установами, прийшов час привести свою дитину до сімейного лікаря, котрий спостерігає за вашим здоров’ям та загальним станом.

Вибираючи медичний центр Авіценна Медікал, ви отримуєте набагато більше, ніж просто послуги сімейного лікаря. У компетенції фахівця – прийняти пацієнта, проконсультувати, надати першу медичну допомогу, встановити діагноз та призначити лікування. Якщо захворювання не відноситься до його профілю – пацієнт прямує до вузькоспеціалізованого лікаря. Проте, з усіма іншими захворюваннями, які не потребують оперативного втручання, сімейний лікар справляється самостійно. Необхідність у консультації інших фахівців відпадає: сімейний лікар нашого медичного центру впорається самостійно.

У чому переваги вибору фахівця від Авіценна Медікал?

 • Можна записатися на прийом у будь-який зручний час, а за потреби наш фахівець виїде до вас додому;
 • При призначенні обстежень та аналізів, більшу частину з них ви зможете зробити у нашому центрі;
 • При направленні на консультацію до вузьких фахівців ви зможете знайти їх у нашому центрі;
 • У розпорядженні наших клієнтів діагностичні послуги, аналізи, хірургія, мамологія, прийом вузькопрофільних спеціалістів;
 • Усі аналізи та обстеження відразу передаються сімейному лікарю, який, бачить загальну картину та призначає лікування;
 • Медична база даних скасовує необхідність постійного нагадування лікаря про наявні патології, алергії, захворювання в анамнезі.

Погодьтеся, дуже зручно проходити лікування в одному медичному центрі, не бігаючи по Миколаєву у пошуках необхідного діагностичного обладнання чи хорошого хірурга, наприклад. Маючи все під рукою, наші сімейні лікарі призначають необхідні обстеження та діагностику, а аналізи з результатами потрапляють до нього відразу на стіл. Перебуваючи постійно на зв’язку зі своїми пацієнтами, сімейні лікарі тримають руку на пульсі та своєчасно реагують на будь-який нетиповий для людини стан чи погане самопочуття.

Наш сімейний лікар також видає лікарняні листи на підставі статусу тимчасової непрацездатності. Документи відповідають вимогам сучасного трудового законодавства. Медична карта пацієнта зберігається у нашому закладі у паперовому та цифровому вигляді, тому немає необхідності носити її постійно із собою. Завдяки тому, що сімейний лікар скрупульозно заносить всю інформацію про пацієнта в базу, жодних питань, що постійно повторюються, при повторному відвідуванні, немає.

Які послуги надає медичний центр Авіценна Медикал

Для надання послуг сімейного лікаря нашим клієнтам не потрібна електронна декларація. Однак вся необхідна інформація про стан його здоров’я, призначене лікування, маніпуляції та оперативні втручання, буде зберігатися на сервері нашого центру. Це все необхідно для того, щоб за наступного відвідування – планового чи ургентного, можна було знайти необхідні дані про пацієнта навіть без його участі.

Сімейні лікарі у приватному медичному центрі Авіценна Медікал – це висококласні фахівці, які не зупиняються на своїх досягненнях. Вони постійно вдосконалюють свої знання, працюють відповідно до європейських рекомендацій та протоколів, не призначають непотрібні ліки чи процедури. Наші спеціалісти постійно підвищують рівень своїх знань та адаптують їх під сучасні реалії. Вони вдосконалюють свої практичні навички, а також впроваджують сучасні технології у свою роботу.

Сімейний лікар у Миколаєві: запис на прийом

Не завжди відвідування сімейного лікаря – це стан, коли самостійно не можна впоратися зі своїм поганим загальним станом. У багатьох випадках необхідно з’явитися у фахівця до того, як хвороба посилиться або вимагатиме тривалого лікування.

Останнім часом віруси та інфекції настільки несприйнятливі до стандартного лікування, що впоратися з ними вдома неможливо. Чай з лимоном, рясне пиття, свіже повітря – це дуже добре, але при складних хворобах такий підхід не завжди допомагає.

Ви можете потрапити на прийом до нашого сімейного лікаря у Миколаєві, записавшись за телефонами, вказаними на сайті або залишивши заявку у формі зворотного зв’язку.

Не відкладайте свій похід до лікаря на завтра: іноді незворотні наслідки перебігу хвороби можуть насупити всього за добу. Сімейний лікар – це багатопрофільний лікар. Саме він зможе визначити за симптомами та аналізами до кого вас направити далі або вирішить, що його лікування буде достатньо, щоб остаточно попрощатися із хворобою.

Дізнатись про послуги сімейного лікаря ціни ви можете на сторінці з прайсом або уточнити необхідні дані при дзвінку до нашого медичного центру.

Сімейний лікар — надійний союзник у підтримці, збереженні здоров’я та повноцінного, активного життя. Обираючи сімейного лікаря в Авіценна Медікал, Ви робите важливий вибір до забезпечення свого та здоров’я своєї сім’ї. Не зволікайте — звертайтеся та записуйтеся до нашого сімейного лікаря прямо зараз!

Вартість послуг – Сімейного лікаря – у нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Комплексна консультація сімейного лікаря первинна400,00
Консультація сімейного лікаря повторна після обстеження та з корекцією плану лікування300,00

 

Часті поширені питання

Чи потрібна декларація для відвідування сімейного лікаря в нашому медичному центрі – Авіценна Медікал?

Для відвідування сімейного лікаря в Авіценна Медікал декларація не потрібна. Сімейний лікар здійснює – прийом, консультацію та огляд.


Як проходить прийом у сімейного лікаря?

Лікар проводить опитування та огляд пацієнта, вимірює температуру та артеріальний тиск, проводить заміри ваги якщо це необхідно, пальпацію. Після цього призначаються необхідні обстеження – лабораторні аналізи, УЗД, МРТ чи КТ та інші. Результати діагностики надсилають сімейному лікарю – він їх вивчає та проводить повторний прийом та консультацію пацієнта.


Чи може сімейний лікар прийняти без запису?

Так, якщо є гострий біль, травми, сильна кровотеча або інший терміновий стан – лікар зобов’язаний прийняти пацієнта без попереднього запису.


 

Як нас знайти

Авіценна М
вул. Рюміна 1

 

 

Онлайн-запис на прийом спеціаліста
в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені