fbpx

Сімейний лікар

Сімейний лікар — в наш час це ключовая медична фігура в системі охорони здоров’я та лікування, яка забезпечує повноцінну та своєчасну допомогу для всієї родини.

Сімейний лікар відіграє важливу роль у турботі про здоров’я дорослих та дітей, надаючи послуги з профілактики, діагностики та лікування різних захворювань. Важливою перевагою сімейного лікаря є його компетентність у суміжних галузях медицини, порівняно з традиційними терапевтами.

 

Сімейний Лікар – яка в нього роль

Сімейний лікар є фахівцем, який надає первинну медичну допомогу. Функції сімейного лікаря не обмежуються лікуванням лише захворювань. Сімейний лікар працює як з усією родиною так і з однією людиною, забезпечуючи їхнє медичне обслуговування на різних етапах життя. Основні напрями діяльності:

 • сімейний лікар наглядає за пацієнтами, надаючи рекомендації та поради з профілактики та збереження здоров’я;
 • лікар призначає додаткові обстеження, ставить діагноз та виписує лікування;
 • сімейний лікар стежить за хронічними захворюваннями своїх пацієнтів, допомагаючи їм та покращуючи якість життя.

Задачі сімейного лікаря:

 • Збір анамнезу та детальне вивчення історії хвороби пацієнта.
 • Проводить обстеження, включаючи огляд, простукування порожнин, прослуховування легень та промацування внутрішніх органів.
 • Визначення спеціальних методів дослідження.
 • Заповнення медичної картки.
 • Прийняття рішення про госпіталізацію, якщо потрібно.
 • Оформлення лікарняного згідно з чинними державними стандартами.
 • Призначення ліків та процедур для досягнення ефективного результату від терапії та лікування.
 • Визначення факторів ризику погіршення чи появи хронічних станів.

Особливості лікування та надання послуг в нашому медичному центрі “Авіценна Медікал”

Медична доступність

Система сімейної медицини нашої приватної клініки у Миколаєві забезпечує легкий доступ до кваліфікованої допомоги. Сімейні лікарі працюють в двух районах міста Миколаєва (Центральний, Корабельний), забезпечуючи зручність для пацієнтів.

Індивідуалізований підхід

Наші сімейні лікарі знають своїх пацієнтів особисто, що дозволяє надавати індивідуальний підхід від діагностики до лікування і профілактичних заходів.

Електронна медична картка

Завдяки сучасній електронній системі обліку, сімейні лікарі у “Авіценна Медікал” мають доступ до повної медичної історії пацієнта, що дуже сприяє діагностиці та лікуванню.

Не потрібна декларація

Для отримання медичної допомоги від сімейного лікаря в нашій приватній клініці не потрібна декларація. Прийом, огляд та консультацію Ви отримаєте без декларації.

В яких випадках варто звернутися до Сімейного Лікаря

Температура тіла

Якщо температура тримається декілька днів та не піддається самостійному зниженню, сімейний лікар допоможе визначити причину та надасть належне лікування.

Болі гострого характеру

Гострі болі в будь – якій ділянці тіла є серйозним випадком для того щоб звернутися та відвідати сімейного лікаря. Сімейний доктор допоможе встановити діагноз і призначить необхідне та ефективне лікування.

Проблеми з диханням

Якщо Ви маєте проблеми з диханням, часті задишки чи сильний кашель, це може свідчити про проблеми з легенями чи дихальною системою.

Сімейний лікар має більш широкий спектр знань, ніж традиційний терапевт, що робить його більш кваліфікованим фахівцем. У більшості випадків звернення до сімейного лікаря виключає необхідність звернення до інших вузькопрофільних фахівців, таким чином він здатний ефективно лікувати різноманітні патології у дорослих та дітей.

Серед них:

 • ОРВІ та застуда.
 • Втома.
 • Патології серця та судин.
 • Проблеми із ШКТ.
 • Захворювання сполучних тканин.
 • Захворювання спини, суглобів та хребта.
 • Неврологічні відхилення.
 • Проблеми із обміном речовин.
 • Патології нирок.
 • Бронхіально – легеневі проблеми.

Медичні відвідування в цілях профілактики

Час від часу людині необхідно здійснювати регулярні візити до сімейного лікаря важливі для профілактики захворювань та вчасного виявлення проблем. Такі відвідування дозволять своєвчасно відреагувати на будь – які зміни в організмі та уникнути серйозних ускладнень.

Також, важливая порада та рекомендація від нас – не “гугліть” та не шукайте інформацію про захворювання самостійно! Варто звертатися до кваліфікованих медичних спеціалістів та лікарів і не займатися самолікуванням, так як воно може привести до різних наслідків.

Переваги Сімейного Лікаря в приватній клініці

 1. Комплексний підхід: сімейний лікар — це не просто лікар, а й партнер у збереженні і покращенні Вашого здоров’я. Він супроводжуватиме на всіх етапах медичної допомоги. Доктор, який знає Ваші особливості та історію хвороб, може надати більш ефективне та індивідуалізоване лікування.

 2. Впевненість і зручність прийому: Знаючи, що у вас є свій сімейний лікар, Ви можете швидше та ефективніше отримати медичну допомогу. До того ж, в приватній клініці Ви зможете майже без черг звернутися і попасти до сімейного лікаря у котрого Ви записані.

 3. Високий досвід та кваліфікація: Обираючи приватний медичний центр можете бути впевненими, що Вам нададуть висококваліфіковані медичні послуги.

Сімейний лікар — надійний союзник у підтримці, збереженні здоров’я та повноцінного, активного життя. Обираючи сімейного лікаря в “Авіценна Медікал”, Ви робите важливий вибір до забезпечення свого та здоров’я своєї сім’ї. Не зволікайте — звертайтеся та записуйтеся до нашого сімейного лікаря прямо зараз!

Вартість послуг – Сімейного лікаря – у нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Комплексна консультація сімейного лікаря первинна400,00
Консультація сімейного лікаря повторна після обстеження та з корекцією плану лікування300,00

 

Часті поширені запитання

Чи потрібна декларація для відвідування сімейного лікаря в нашому медичному центрі – Авіценна Медікал?

Для відвідування сімейного лікаря в Авіценна Медікал декларація не потрібна. Сімейний лікар здійснює – прийом, консультацію та огляд.

Як проходить прийом у сімейного лікаря?

Лікар проводить опитування та огляд пацієнта, вимірює температуру та артеріальний тиск, проводить заміри ваги якщо це необхідно, пальпацію. Після цього призначаються необхідні обстеження – лабораторні аналізи, УЗД, МРТ чи КТ та інші. Результати діагностики надсилають сімейному лікарю – він їх вивчає та проводить повторний прийом та консультацію пацієнта.

Чи може сімейний лікар прийняти без запису?

Так, якщо є гострий біль, травми, сильна кровотеча або інший терміновий стан – лікар зобов’язаний прийняти пацієнта без попереднього запису.

 

Як нас знайти

 

Онлайн-запис на прийом спеціаліста
в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені