fbpx

Інтимна контурна пластика

Інтимна контурна пластика це можливість омолодити найпотаємніші місця. Така процедура багатьма сприймається виключно як косметична, але це не зовсім правильно, адже для її проведення є конкретні свідчення. Мешканці Миколаєва наразі отримали можливість зробити інтимну пластику в центрі «Авіценна Медікал».

Інтимна контурна пластика – Гармонія та комфорт

Інтимна контурна пластика – процедура, яка стала актуальною темою в сучасній естетичній медицині. Вона спрямована на корекцію форми та обсягу статевих губ з метою досягнення балансу, гармонії та підвищення впевненості. Давайте розберемося, в чому полягає інтимна контурна пластика великих статевих губ, які методи використовуються і де в Миколаєві можна отримати професійну консультацію з цього питання.

Суть процедури

Інтимна контурна пластика зон – це введення гіалуронової кислоти в локальні зони, які є бажання поліпшити. Необхідність у ній виникає у певному віці, коли делікатні місця у тому чи іншою мірою видозмінюються. Не завжди бажання підкоригувати ту чи іншу зону – це необхідність досягти косметичного ефекту, іноді це необхідність.
Інтимна контурна пластика – процедура, спрямована на зміну форми, розміру та контуру великих статевих губ. Вона проводиться з використанням безпечних заповнювачів, таких як гіалуронова кислота, для досягнення природного та гармонійного результату.

Чому жінки наважуються на Інтимну контурну пластику?

 1. Відновлення обсягу – з віком або після пологів втрачається обсяг і пружність статевих губ. Інтимна контурна пластика допомагає відновити їхню форму.
 2. Корекція асиметрії – процедура дозволяє вирівняти асиметричні або нерівномірні статеві губи.
 3. Підвищення впевненості – корекція зовнішності може позитивно впливати на емоційний стан та впевненість у собі.

Методи інтимної контурної пластики

 1. Ін’єкції гіалуронової кислоти – заповнювачі на основі гіалуронової кислоти використовуються для надання обсягу та покращення контуру статевих губ.
 2. Біоревіталізація – процедура сприяє покращенню якості шкіри, підвищуючи пружність та стимулюючи природне оновлення тканин.

Інтимна контурна пластика в Миколаєві

У Миколаєві наш медичний центр “Авіценна Медікал”, який спеціалізується на інтимній контурній пластиці, може допомогти Вам. Перш ніж ухвалити рішення про проведення процедури, важливо врахувати наступні моменти:

 1. Кваліфікація спеціаліста – зверніть увагу на досвід лікаря, який проводить процедуру, та перегляньте відгуки від попередніх пацієнтів.
 2. Безпека процедури – гарантуйте, що у вибраному центрі дотримуються всіх стандартів безпеки під час інтимної контурної пластики.
 3. Індивідуальний підхід – обговоріть свої очікування та цілі з лікарем, щоб він міг запропонувати індивідуальний план лікування, який відповідає вашим потребам.

Краса та впевненість

Інтимна контурна пластика – це рішення, яке може приносити задоволення та покращувати якість життя. Важливо підходити до цієї процедури з відповідальністю, вибираючи досвідчених фахівців та виявляючи дбайливість до свого здоров’я. Дбайте про себе, вибираючи ті методи, які підтримують ваше фізичне та емоційне благополуччя.

Показання до проведення ін’єкцій гіалуроновою кислотою:

 • Сухість у піхві.
 • Знижена чутливість під час статевого контакту.
 • Біль та дискомфорт під час статевого акту.
 • Провисання малих і великих статевих губ, втрата ними колишньої щільності та еластичності.
 • Відсутність оргазму.
 • Дряблість великих статевих губ.
 • Родові травми – маніпуляція здатна прискорити загоєння розривів.

Результат до і після дійсно відчутний, змінюється якість близькості, жінка стає впевненішою.

Використовуваний препарат для інтимної контурної пластики – це гіалоуранова кислота, яка абсолютно звична для людського організму.

Протипоказання до процедури

У цій маніпуляції є кілька протипоказань, їх слід враховувати. Конкретніше:

 • Порушення мікрофлори піхви.
 • Період вагітності.
 • Онкологічні захворювання статевих органів, в анамнезі у тому числі.
 • Прийом гормональних контрацептивів.
 • Порушення процесів згортання крові.
 • гострі інфекційні захворювання.

Переваги пластики делікатних зон

Серед важливих переваг процедури:

 • Безболісність. Це для багатьох важливий момент.
 • Безпека. Використовуються гіпоалергенні препарати, які не шкодять людям та тваринам. Гіалоуранова кислота – природний компонент шкіри.
 • Швидкість. На все йдеться близько години.
 • Природність. Вказані вище ефекти в більшості випадків досягаються комплексно.

Зробити контурну пластику можна у нас у центрі «Авіценна Медікал» – пропонуємо вигідні ціни,  високу кваліфікацію косметолога.

Вартість послуг – Інтимна контурна пластика – в нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Вагінальне RF омолодження4500,00
Лазерне лікування синдрому вагінальної релаксації2600,00
Лазерне омолодження лобка/статевих губ1600,00
Знеболення (крем)300,00
Інтимна контурна пластика2600,00

 

Часті поширені запитання

Чи є якісь неприємні симптоми після інтимної контурної пластики?

Інтимна контурна пластика є безболісним, безпечним методом виправлення зовнішніх дефектів великих статевих губ введенням філерів з гіалуроновою кислотою за допомогою тонкої голки під місцевим анастезією. Сама маніпуляція не травматична та обережна.

Якщо коротко, що таке інтимна контурна пластика?

Інтимна контурна пластика це сучасний неінвазивний метод покращення естетичності інтимної зони, зокрема, великих статевих губ. Маніпуляція широко застосовується в цілях збільшення і відновлення тонусу малих та великих статевих губ.

Як нас знайти

Авіценна М
вул. Рюміна 1

Онлайн-запис на прийом спеціаліста
в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені