fbpx

Інтимна контурна пластика

Інтимна контурна пластика це можливість омолодити найпотаємніші місця. Така процедура багатьма сприймається виключно як косметична, але це не зовсім правильно, адже для її проведення є конкретні свідчення. Мешканці Миколаєва наразі отримали можливість зробити інтимну пластику в центрі «Авіценна Медікал».

Інтимна контурна пластика – Гармонія та комфорт

Інтимна контурна пластика – процедура, яка стала актуальною темою в сучасній естетичній медицині. Вона спрямована на корекцію форми та обсягу статевих губ з метою досягнення балансу, гармонії та підвищення впевненості. Давайте розберемося, в чому полягає інтимна контурна пластика великих статевих губ, які методи використовуються і де в Миколаєві можна отримати професійну консультацію з цього питання.

Суть процедури

Інтимна контурна пластика зон – це введення гіалуронової кислоти в локальні зони, які є бажання поліпшити. Необхідність у ній виникає у певному віці, коли делікатні місця у тому чи іншою мірою видозмінюються. Не завжди бажання підкоригувати ту чи іншу зону – це необхідність досягти косметичного ефекту, іноді це необхідність.
Інтимна контурна пластика – процедура, спрямована на зміну форми, розміру та контуру великих статевих губ. Вона проводиться з використанням безпечних заповнювачів, таких як гіалуронова кислота, для досягнення природного та гармонійного результату.

Чому жінки наважуються на Інтимну контурну пластику?

 1. Відновлення обсягу – з віком або після пологів втрачається обсяг і пружність статевих губ. Інтимна контурна пластика допомагає відновити їхню форму.
 2. Корекція асиметрії – процедура дозволяє вирівняти асиметричні або нерівномірні статеві губи.
 3. Підвищення впевненості – корекція зовнішності може позитивно впливати на емоційний стан та впевненість у собі.

Методи інтимної контурної пластики

 1. Ін’єкції гіалуронової кислоти – заповнювачі на основі гіалуронової кислоти використовуються для надання обсягу та покращення контуру статевих губ.
 2. Біоревіталізація – процедура сприяє покращенню якості шкіри, підвищуючи пружність та стимулюючи природне оновлення тканин.

Інтимна контурна пластика в Миколаєві

У Миколаєві наш медичний центр “Авіценна Медікал”, який спеціалізується на інтимній контурній пластиці, може допомогти Вам. Перш ніж ухвалити рішення про проведення процедури, важливо врахувати наступні моменти:

 1. Кваліфікація спеціаліста – зверніть увагу на досвід лікаря, який проводить процедуру, та перегляньте відгуки від попередніх пацієнтів.
 2. Безпека процедури – гарантуйте, що у вибраному центрі дотримуються всіх стандартів безпеки під час інтимної контурної пластики.
 3. Індивідуальний підхід – обговоріть свої очікування та цілі з лікарем, щоб він міг запропонувати індивідуальний план лікування, який відповідає вашим потребам.

Краса та впевненість

Інтимна контурна пластика – це рішення, яке може приносити задоволення та покращувати якість життя. Важливо підходити до цієї процедури з відповідальністю, вибираючи досвідчених фахівців та виявляючи дбайливість до свого здоров’я. Дбайте про себе, вибираючи ті методи, які підтримують ваше фізичне та емоційне благополуччя.

Показання до проведення ін’єкцій гіалуроновою кислотою:

 • Сухість у піхві.
 • Знижена чутливість під час статевого контакту.
 • Біль та дискомфорт під час статевого акту.
 • Провисання малих і великих статевих губ, втрата ними колишньої щільності та еластичності.
 • Відсутність оргазму.
 • Дряблість великих статевих губ.
 • Родові травми – маніпуляція здатна прискорити загоєння розривів.

Результат до і після дійсно відчутний, змінюється якість близькості, жінка стає впевненішою.

Використовуваний препарат для інтимної контурної пластики – це гіалоуранова кислота, яка абсолютно звична для людського організму.

Протипоказання до процедури

У цій маніпуляції є кілька протипоказань, їх слід враховувати. Конкретніше:

 • Порушення мікрофлори піхви.
 • Період вагітності.
 • Онкологічні захворювання статевих органів, в анамнезі у тому числі.
 • Прийом гормональних контрацептивів.
 • Порушення процесів згортання крові.
 • гострі інфекційні захворювання.

Переваги пластики делікатних зон

Серед важливих переваг процедури:

 • Безболісність. Це для багатьох важливий момент.
 • Безпека. Використовуються гіпоалергенні препарати, які не шкодять людям та тваринам. Гіалоуранова кислота – природний компонент шкіри.
 • Швидкість. На все йдеться близько години.
 • Природність. Вказані вище ефекти в більшості випадків досягаються комплексно.

Зробити контурну пластику можна у нас у центрі «Авіценна Медікал» – пропонуємо вигідні ціни,  високу кваліфікацію косметолога.

Вартість послуг – Інтимна контурна пластика – в нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Вагінальне RF омолодження4500,00
Лазерне лікування синдрому вагінальної релаксації2600,00
Лазерне омолодження лобка/статевих губ1600,00
Знеболення (крем)300,00
Інтимна контурна пластика2600,00

 

Як нас знайти


Онлайн-запис на прийом спеціаліста
в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені