fbpx

Обладнання

Мамограф в Миколаїві

Аналогова мамографічна система MAMMOMAT 3000 Nova (ТМ Siemens) поєднує можливості скрининговой і діагностичної системи в одному пристрої. MAMMOMAT 3000 Nova оснащений рентгенівською трубкою, в якій, на відміну від інших мамографічних систем, використані два різних матеріала в аноді з метою досягти оптимальної якості зображення при мінімально можливій дозі опромінення. Отримані зображення з переконливим рівнем якості, що [...]

Відеокольпоскоп

Відеокольпоскоп "Scaner МК-300" - сучасний прилад для досліджень у гінекології. На відеокольпоскопі МК-300 встановлена просвітлена конвергентна оптика високої якості та потужне світлодіодне (LED) джерело світла, які в сукупності створюють чудову стереоскопічну якість зображення. Цифрова відеосистема в комплекті зі спеціалізованим програмним забезпеченням призначена для перегляду в реальному режимі часу кольорового зображення області, що досліджується, на моніторі [...]

Апарат для ультразвукових досліджень

Сучасний апарат для ультразвукових досліджень Xario в нашому медичному центрі. Запрошуємо пройти УЗД в Миколаєві за доступними цінами!

Миколаївська клініка АВІЦЕННА пропонує пацієнтам широкий спектр високоякісного медичного діагностичного обладнання для контролю стану здоров’я та діагностики захворювань для швидкого виявлення та усунення проблем зі здоров’ям. Перелік медичного обладнання включає мамограф< /span>, апарат для ультразвукових досліджень, відеокольпоскоп, стетоскопи, апарат для рентгенівських досліджень та візуальне обладнання.

Для відповідності суворим вимогам до якості, надійності та достовірності, Avicenna пропонує повний спектр діагностичних послуг. Апарати для ультразвуку забезпечують високу якість діагностики та зображення, так що навіть неочевидні проблеми не вислизнуть від очей лікаря. Інструменти для рентгена не несуть ризик опромінення для пацієнтів і є сучасними апаратами, які пройшли всі необхідні сертифікації.

Діагностичне медичне обладнання: призначення

Медичне обладнання та приладдя допомагають лікарям вимірювати та спостерігати різні аспекти здоров’я пацієнта, щоб вони могли поставити точний діагноз. Після встановлення діагнозу лікар може призначити відповідний план лікування.

Діагностичне обладнання включає апарати медичної візуалізації, що використовуються для аналізу стану організму. Прикладами є апарати УЗД та МРТ, ПЕТ та КТ та рентгенівські апарати. Лікувальне обладнання включає інфузійні насоси, медичні лазери та хірургічні апарати.

У чому різниця між лабораторним тестуванням та апаратною діагностикою?

Лабораторні тести та діагностичні процедури використовуються для планової перевірки стану здоров’я людини. Наприклад, лабораторія може взяти зразок вашої крові, сечі або тканин тіла для аналізу, щоб провести порівняння ваших та нормальних показників, та виявити відхилення, якщо вони є. Апаратна діагностика призначається індивідуально лікарем-фахівцем та допомагає виявити відхилення в роботі органів, які важко виявити без додаткового тестування.

Чому записатися на діагностику стану здоров’я в Авіценна-Медікал – це хороша ідея?

Багаторічний досвід роботи з рентген-обладнанням, апаратами УЗД, моніторами кров’яного тиску, апаратами ЕКГ, діагностичними станціями та моніторами життєвих показників – це саме те, що можуть запропонувати фахівці та лікарі медичного центру Avicenna у Миколаєві. Чи зацікавлені у проведенні діагностики за допомогою нашого обладнання? Запишіться на прийом, залишивши заявку на сайті або за номером:

Контактні телефони

+38 0512 70 95 90 

+38 098 715 37 27 

+38 095 350 45 40 

+38 063 903 75 92