fbpx

Медична діагностика здоров’я та клінічні дослідження у Миколаєві

Що таке діагностика в медицині?

Медична діагностика – це ідентифікація захворювання за його ознаками та симптомами. Наша команда професіоналів найвищого класу готова обслужити Вас у будь-який час. За допомогою сучасних цифрових, рентгенівських, ультразвукових та інших неінвазивних, критичних діагностичних методів фахівці клініки Авіценна в Миколаєві успішно проводять медичну діагностику здоров’я пацієнтів. Ми маємо багату історію задоволених клієнтів і ми впевнені, що зможемо надати вам необхідні послуги, які перевершать всі ваші очікування.

На цій сторінці ви можете ознайомитися з переліком діагностичних послуг, що надаються, і легко записатися на проведення будь-якої з них з допомогою нашого сайту.

Ласкаво просимо до діагностичного центру Авіценна Медікал!

Діагностичні послуги медичного центру Avicenna полегшують надання своєчасної, ефективної з точки зору витрат та високоякісної діагностичної допомоги в безпечних та захищених умовах. Вони включають служби лабораторної медицини, радіології, ультразвукової та комп’ютерної діагностики. Ці послуги надаються в таких областях, як амбулаторне лікування, невідкладна медична допомога, психіатрична допомога, гінекологія та реабілітація. Персонал діагностичної лабораторії на базі медичного закладу включає лікарів, медсестер, техніків, технологів, адміністраторів, рентгенологів, а також асистентів з програм та аналітиків. Об’єднання цих діагностичних служб та співробітників у міждисциплінарну групу сприяє обміну знаннями та забезпечує однаковість практики та політики.

Діагностичні послуги

Ми пропонуємо безліч радіологічних, діагностичних послуг та тестів в одному місці. Наша відмінність від інших медичних центрів – це мінімальне очікування, висококваліфікований персонал та виняткове обслуговування для пацієнтів.

Наші послуги надаються лише кваліфікованим персоналом з багатьма нагородами та сертифікатами. Співробітники нашої клініки призначають та попередньо опитують пацієнтів. Пацієнти чекають трохи більше 10 хвилин перед початком планового тесту. У той же день, якщо є можливість, клієнт отримує результати тестування/діагностики.

Клініка Avicenna здійснює такі види медичної діагностики як:

Відеокольпоскопія
Дитяча гінекологія
Лабораторна діагностика
Прохідність маткових труб-ехогсг
Рентгенмамографія
Ультразвукова діагностика
Холтер
Електрокардіограма (екг)
Ендоскопія

Запишіться на прийом до спеціаліста Авіценна-Медікал вже сьогодні:

Контактні телефони

+38 0512 70 95 90
+38 098 715 37 27
+38 095 350 45 40
+38 063 903 75 92

 

Як нас знайти

 

Онлайн-запис на прийом спеціаліста
в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені