fbpx

Онкохірург / онкодерматолог

Онкологія – агресивне захворювання, що вимагає миттєвої реакції. Мільйони фахівців у сфері медицини зацікавлені знайти засіб, здатний позбавити людство від переродження клітин назавжди, і їхнє старання не залишилося марними. У наш час на ранніх стадіях прояву рак піддається лікуванню. Вчасно звернувшись до онколога, той, хто захворів, може врятувати своє життя.

 

Онкохирург в медицинском центре «Авиценна Медикал»
Багато хто бояться йти до фахівця на прийом, втрачаючи час, втрачаючи момент, який часто коштує життя. Тим часом, уважно оглянувши пацієнта, лікар зможе визначити характер перебігу хвороби та зупинити її. Для більш повної інформації буде дано направлення на додаткові дослідження, щоб максимально точно діагностувати симптоми та розпочати лікування. При своєчасному зверненні можна локалізувати і перемогти цю страшну недугу.

Сьогодні у світі, де засмага та шкірні проблеми стають все більш актуальними, турбота про шкіру – це не лише питання зовнішньої привабливості, а й турбота про здоров’я. Однак, коли мова заходить про шкіру в контексті онкології, важливо звернутися до професіоналів, таких як онкодерматолог та онкохірург. У Миколаєві в приватній клініці “Авіценна Медікал” на Вас чекають висококваліфіковані лікарі, готові надати допомогу в діагностиці та лікуванні онкологічних проблем шкіри.

Онкодерматологія – Боротьба з раком шкіри

Онкодерматологія – це спеціалізований напрямок у медицині, який поєднує в собі знання дерматолога та онколога. Цей лікар навчений розпізнавати та лікувати різні види онкологічних захворювань шкіри. У нас Ви можете розраховувати на висококласне медичне обслуговування від досвідчених онкодерматологів, які можуть надати Вам кваліфіковану допомогу.

Лікар Онкодерматолог – Захисник Здоров’я Шкіри

Онкодерматолог – це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних форм раку шкіри. Він проводить обстеження пацієнтів, виявляє зміни у структурі шкіри, а також надає профілактичні заходи для тих, хто схильний до ризику онкологічних захворювань шкіри.

Онкохірург – Коли потрібна Його Допомога?

Онкохірург – це спеціаліст, який займається хірургічним лікуванням онкологічних захворювань. Досвідчені онкохірурги “Авіценна Медікал” готові надати кваліфіковану допомогу у випадках, коли хірургічне втручання необхідне лікування раку шкіри. Це може включати видалення новоутворень, проведення пластичних операцій після видалення пухлини та інші заходи.

Турбота про Шкіру – Профілактика

Онкодерматологія також займається запобіганням розвитку онкологічних захворювань шкіри. Пацієнти, що мають фактори ризику, такі як сильний вплив ультрафіолетового випромінювання, сімейна схильність або імунні порушення можуть отримати профілактичні рекомендації від онкодерматолога. Це включає правильний захист від сонця, регулярні огляди і самопальпацію.

Як вибрати Лікаря Онкодерматолога/онкохірурга

Вибір лікаря-онкодерматолога – це вибір піклування про своє здоров’я. У Миколаєві в “Авіценна Медікал” працюють лікарі, які мають не лише вищу медичну освіту, а й значний досвід у діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань шкіри. Це забезпечує пацієнтам високий рівень медичного обслуговування та результативне лікування.

Коли хірургічне втручання потрібне, досвідчений онкохірург готовий взяти на себе відповідальність за проведення операції. Сучасні технології та високоточне обладнання дозволяють мінімізувати ризики та максимально ефективно видаляти онкологічні освіти.

Якщо ви шукаєте онкодерматолога або онкохірурга в Миколаєві, зверніть увагу на нашу приватну клініку – Авіценна Медікал, у нас є виключно висококваліфіковані медичні фахівці.

Турбота про здоров’я шкіри – це питання косметики, а й турботи про своє спільне здоров’я. Лікарі-онкодерматологи та онкохірурги у Миколаєві у “Авіценна Медікал” готові допомогти Вам підтримувати здоров’я шкіри та боротися з онкологічними проблемами. Не відкладайте візит до лікаря, тому що турбота про шкіру – це турбота про вас!

Причини та ризики розвитку

Неможливо виділити одну конкретну причину, що стала поштовхом до розвитку захворювання. Проте закономірність між певними обставинами та виникненням онкології, вчені змогли виявити, це:

– несприятлива екологія;

– неправильний режим харчування і низька якість їжі;

– куріння, наркотики, алкоголь;

– наявність вірусів в організмі;

– грибки, паразити, що послаблюють імунітет;

– спадковість;

– пряме сонячне проміння.

У зону ризику потрапляє практично всі сучасні люди. Складність полягає в частій відсутності симптомів у перебігу хвороби та складності діагностики.

Способи діагностики

Залежно від локалізації симптомів виділяють кілька способів діагностики, що дозволяють отримати достовірний результат:

  • дослідження показників крові;
  • ультразвукове дослідження;
  • мамографія;
  • ПАП-тест;
  • гастроскопія.

При підозрах на онкологію, наявності генетичної схильності або епізодів захворювання в минулому – обов’язково планово і регулярно відвідуйте спеціаліста. Це дозволить контролювати процес. Найстрашніше – втрата контролю через не своєчасність постановки діагнозу та лікування.

Вартість послуг – Хірурга – онколога – у нашому медичному центрі

Назва послуги Ціна
Консультація лікаря хірурга онколога первинна та дерматоскопія (лікар вищої кваліфікації) 300,00
Консультація лікаря хірурга онколога повторна 200,00
Видалення новоутворення шкіри І категорії складності 150,00
Видалення новоутворення шкіри ІІ категорії складності 250,00
Видалення новоутворення шкіри ІІІ категорії складності 300,00
Видалення новоутворення шкіри до 1 мм² за допомогою фракційного СО2 лазера 150,00
Видалення новоутворення шкіри від 1 до 3 мм² за допомогою фракційного СО2 лазера 250,00
Видалення новоутворення шкіри більше від 3 до 5 мм² за допомогою фракційного СО2 лазера 300,00
Видалення новоутворення шкіри більше 5 мм² за допомогою фракційного СО2 лазера 350,00
Хірургічне висічення новоутворень (невус) І категорії складності 2500,00
Хірургічне висічення новоутворень (невус) ІІ категорії складності 3000,00
Хірургічне висічення новоутворень (невус) ІІІ категорії складності 3800,00
Хірургічне висічення новоутворень (ліпома, атерома) 1 категорії складності 3000,00
Хірургічне висічення новоутворень (ліпома, атерома) 2 категорії складності 3500,00
Хірургічне висічення новоутворень (ліпома, атерома) 3 категорії складності 4200,00
Хірургічне висічення новоутворень (базаліома, гігрома) 1 категорії складності 3500,00
Хірургічне висічення новоутворень (базаліома, гігрома) 2 категорії складності 4500,00
Місцева інфільтраційна анестезія 50,00
Пункційна біопсія діагностична 200,00
Дослідження гістологічного матеріалу 700,00
Перев’язка після хірургічного втручання 50,00
Зняття післяопераційних швів 100,00

 

Часті поширені запитання

Чим займається хірург – онколог (онкохірург)?

Хірург – онколог займається лікуванням онкологічних захворювань різних видів. Основне чим займається хірург – онколог це діагностика, оперативне лікування та реабілітація пацієнтів із онкологічними проблемами.

Які операції проводить онкохірург?

Серед них – профілактична, радикальна, паліативна, діагностична, реконструктивна операція, також, ускладнення після хірургічного видалення раку.

 

Як нас знайти


Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені