fbpx

Блефаропластика

Блефаропластика (підтяжка повік) – це хірургічна, пластична операція для виправлення зморшок, видалення надлишкової шкіри та жирових відкладень з навколоочних областей, повернення молодого вигляду обличчя, а також для підтягування м’язів повік. Основна мета даної операції спрямована на відновлення тонусу шкіри, усунення “мішків” та зморшок, а також покращення зовнішнього вигляду.

blefaroplastyka-blog-avicenna-medical

 

У яких випадках потрібна Блефаропластика

 • Зміни, пов’язаними із віком – з віком шкіра та м’язи навколо очей втрачають еластичність, що може призводити до виникнення зморшок та птозу (опущення повік).
 • Зайва шкіра та мішки – якщо Ви помічаєте виражені “мішки” під очима та зайву шкіру, блефаропластика може ефективно виправити ці недоліки.
 • Проблеми з оглядом – якщо Ви відчуваєте обмеження у периферійному огляді через опущення верхньої повіки, операція може поліпшити вашу здатність бачити.

Блефаропластика – стадії операції

 1. Хірург оцінить ваш стан, обговорить очікування та створить індивідуальний план лікування.
 2. Лікар розповість, як підготуватися до втручання, щоб забезпечити успішний процес одужання.
 3. Проводиться під місцевою або загальною анестезією. Хірург видаляє зайву шкіру, жирові вкладення та відновлює тонус м’язів.
 4. Лікар надасть важливі правила та рекомендації щодо реабілітації, догляду та обмежень фізичної активності в період одуження.

Наша приватна клініка “Авіценна Медікал” здійснює блефаропластику усіх видів, окрім лазерної. Анастезію використовуємо місцеву, наркоз не потрібен.

Нижче опишемо які існують взагалі види блефаропластики. Верхня спрямована на корекцію верхніх повік, а нижня — на підтягування нижніх.

Блефаропластика верхніх повік

Лікар робить розріз на складці верхньої повіки, видаляє зайву шкіру та жирові вкладення. Після завершення шви майже не залишаються.

Блефаропластика нижніх повік

Розріз виконується біля вій індивідуально для кожного пацієнта. Зайву шкіру та жирові вкладення видаляють, після чого виконують точкові шви.

Пацієнти помічають виражений ефект відновлення тонусу шкіри, зникнення “мішків” та покращення зовнішнього вигляду. Результат виглядає природно та триває довгий час.

Кругова блефаропластика

Кругова блефаропластика – це одночасне підтягування верхніх та нижніх вік. Вона ефективна при виражених ознаках вікових змін у періорбітальній області. Зазвичай вона поєднується з підтягуванням обличчя для досягнення високого омолоджувального ефекту.

Традиційна (субциліарна) блефаропластика

Щоб омолодити контур нижньої повіки та досягти максимального ефекту омолодження, ідеальним варіантом є поєднання блефаропластики нижніх повік з бічною кантопексією очей.

Транскон’юктивальна блефаропластика

Завдяки відсутності протипоказань, транскон’юктивальна блефаропластика стала найбільш популярним методом пластики нижніх повік. Серед переваг цього методу:

 • Малоінвазивність та комфортність.
 • Місцевий наркоз та відсутність швів.
 • Пацієнт може повертатися додому через 2-3 години.
 • Короткий період реабілітації.
 • Відсутність вираженого набряку.
 • Природний результат та низька ймовірність ускладнень.

Процедура проводиться під місцевою анестезією з додаванням адреналіну та зазвичай займає всього 30 хвилин. Після заморожування кон’юнктиви нижньої повіки хірург виконує мініатюрний надріз, дбайливо виводить зайвий жировий шар і застосовує невидимі внутрішні шви.

Пластика азіатських очей – “Сінгапурі”

Орієнтальна блефаропластика, що стає дедалі популярнішою, звертається до володарів “азіатського” розрізу очей, які бажають змінити свій зовнішній вигляд. Характерні особливості:

 • Відсутність характерної для європейської зовнішності складки на верхніх повіках, що робить очі вигляд припухлими.
 • Епікантус — вертикальна складка шкіри внутрішнього куточка ока.
 • Товста шкіра повік та велика кількість жиру в орбітальній зоні.

Показанням для “європеїзації” повік є усвідомлене бажання клієнта змінити свій зовнішній вигляд, і така корекція доступна пацієнтам від 16 років.

Ціна блефаропластики може варіюватися, залежно від обсягу робіт, рівня кваліфікації лікаря та обладнання клініки. Порівняно із завданням підтягування інших областей обличчя, блефаропластика може бути менш витратною. Важливо зазначити, що вартість включає не лише саму операцію, але й послідопераційний догляд та консультації. Звертаючись до нашої приватної клініки – Авіценна Медікал, Ви отримаєте демократичні ціни на блефаропластику в Миколаєві.

Запишіться на блефаропластику в Миколаєві саме в нашому медичному центрі – Авіценна Медікал, для того, щоб не лише повернути молодість своїм очам, але й насолодитися приємними змінами на обличчі.

Відновлення після операції – Рекомендації

Лікар розкаже про догляд за шкірою навколо очей, а також надасть рекомендації щодо використання засобів для шкіри та обмеження фізичної активності.

Через 1 – 1,5 години після проведення процедури пацієнт може повертатися додому, отримавши рекомендації від пластичного хірурга. Протягом перших трьох днів важливо утримуватися від напруження очей (не читати та не використовувати комп’ютер). Також рекомендується:

 • Обмежити фізичні навантаження;
 • Уникати теплових процедур (СПА, гаряча ванна);
 • Користуватися сонцезахисними окулярами при виході на вулицю;
 • Зменшити об’єм споживаної рідини;
 • Утриматися від контактних лінз і використання макіяжу протягом двох тижнів.

Блефаропластика може принести вам не лише зовнішню привабливість, але й покращити ваше самопочуття та відновити віру в свою природну красу. Дозвольте своїм очам говорити про вашу молодість та життєвий оптимізм. Блефаропластика зробить зовнішність краще, наділить впевненістю. Результат від операції закріплюється приблизно на 7 – 10 років, що є досить великим періодом часу, протягом якого Ви будете приємно, молодо і привабливо себе почувати.

 

Часті поширені запитання

Як довго тримається ефект після блефаропластики?

Взагалі ефект від маніпуляції індивідуальний, проте, пацієнт може розраховувати, що ефект зберігається приблизно на 5 – 10 років. Ефект залежить від таких факторів як – спосіб життя, місце роботи, косметичний догляд за шкірою, дотримання рекомендацій лікаря під час реабілітації.

Як довго відбувається заживлення вік після блефаропластики?

Приблизно 2 тижні, але рекомендації лікаря необхідно дотримуватись терміном до 1 місяця. Часто відновлення після блефаропластики верхніх вік відбувається швидше, ніж після нижньої і кругової.

Скільки днів необхідно спати на спині після блефаропластики?

Протягом 2 тижнів після маніпуляції пацієнт повинен спати на спині з припіднятим головним кінцем ліжка, а на протязі 14 днів не спати на боці. Категорично забороняється спати на животі!

Як нас знайти

 

Онлайн-запис на прийом спеціаліста
в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені