fbpx

Лазерна вагінопластика

Ще кілька років тому пластичні операції в інтимній зоні проводилися в окремих випадках. Сьогодні представниці прекрасної статі можуть підтримати здоров’я інтимної сфери за допомогою сучасної методики. До неї відноситься лазерне інтимне омолодження Миколаїв. Процедура, що проводиться в медичному центрі «Авіценна Медікал», дозволяє ефективно усунути вікові зміни в даній зоні, а також усунути проблеми, що виникли після народження дитини, багато інших. Вона має на увазі прогрівання слизової оболонки, за рахунок чого організмом активно виробляється колаген, посилюється приплив крові до цієї галузі.

 

Лазерне омолодження інтимної зони Миколаїв, або лазерна вагінопластика, виконується досвідченими лікарями, без хірургічного втручання, вік пацієнтки також не має значення. Процедурі можуть піддаватися як молоді дівчата, так і жінки старшого віку. Вагінопластика проводиться досвідченими фахівцями за допомогою сучасного лазерного обладнання європейської якості. Рекомендується виконання лазерного омолодження за:

  • низьким м’язовим тонусом, що є фізіологічною особливістю жіночого організму;
  • нетримання сечі (після пологів, при вікових змінах);
  • низька чутливість, що негативно впливає на якість статевого життя;
  • надмірної сухості слизової оболонки інтимної зони.

Лазерне омолодження Миколаїв дозволяє зробити інтимну зону більш привабливою зовні, повернути їй тонус, а основна перевага процедури – простота проведення, відсутність болю, мінімальна реабілітація, можливість вести звичний спосіб життя, одразу після вагінопластики, повна відсутність ймовірності інфікування. Підтяжка піхви спостерігається візуально одразу після проведення першої процедури.

Підтримка інтимного здоров’я – дуже важливий момент у житті будь-якої представниці прекрасної статі, адже на ньому помітно позначаються багато факторів, таких як народження дитини, вікові зміни та інше.

Лазерне інтимне омолодження: що потрібно знати?

Не так давно пластичні операції в інтимній зоні здійснювалися вкрай рідко і лише в найкритичніших випадках. Сьогодні ж на зміну класичному хірургічному втручанню прийшла лазерна вагінопластика зі своєю величезною кількістю переваг, про які ми й поговоримо в цій статті.

Які переваги дає застосування лазерних технологій?

Величезне достоїнство лазерного омолодження полягає в тому, що це максимально простий і безболісний спосіб надати інтимній зоні найкращий зовнішній вигляд, повернути їй тонус. Вся суть процедури полягає в прогріванні слизової оболонки з допомогою лазера. Внаслідок чого активно відбувається вироблення колагену, посилюється приплив крові та загалом здійснюється візуально помітна підтяжка піхви вже після першої процедури.

Лазерна пластика піхви не викликає абсолютно ніяких больових відчуттів у пацієнтки, а період реабілітації зводиться до мінімуму. Ще однією перевагою такого методу є нульова ймовірність інфікування.

Показання для здійснення лазерної процедури

Найчастіше до цього методу лікування дівчата та жінки вдаються після народження дитини. Однак, крім цієї поширеної причини, існує ще багато інших передумов для лазерної корекції:

  • Вікові зміни. Запобігти процесу старіння, на жаль, неможливо, але повернути інтимній зоні колишню молодість за допомогою лазера можливо.
  • Фізіологічна особливість організму, яка полягає в низькому м’язовому тонусі.
  • Нетримання сечі. З цією проблемою, яка виникає часто з віком або в післяпологовий період, також можна впоратися завдяки лазерному омолодженню в Миколаєві в клініці «Авіценна Медікал».
  • Низька чутливість, яка може значно погіршити якість статевого життя;
  • Метод також дозволяє позбутися надмірної сухості слизової.

Вік для лазерного варіанта лікування абсолютно не відіграє ролі. Він чудово підійде як молодим дівчатам, так і жінкам у віці. Один сеанс, як правило, займає не більше 40 хвилин часу, а після його закінчення ви зможете сміливо вирушити у своїх справах і вести активний спосіб життя.

Безперечно, якість і результативність будь-якої процедури залежить від самого фахівця, який її проводить. Ось чому до підбору лікаря слід підходити з усією відповідальністю. Центр сучасної медицини у місті Миколаїв «Авіценна Медікал» – це лише досвідчені, висококваліфіковані лікарі та якісний сервіс.

Вартість послуг – Лазерна вагінопластика – у нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Вагінальне RF омолодження4500,00
Лазерне лікування синдрому вагінальної релаксації2600,00
Лазерне омолодження лобку/статевих губ1600,00

 

Як нас знайти

 

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені