fbpx

Проходимість маткових труб-эхогсг

Організм жінки створений для зачаття, виношування та народження дитини і кожен орган у цьому унікальному механізмі несе своє важливе навантаження. Особливе значення відведено матковим трубам – саме вони переносять запліднену яйцеклітину в матку, де вона зростатиме та розвиватиметься. Але якщо маткові труби порушені і не пропускають яйцеклітину, тоді або відбувається мимовільний аборт, або позаматкова вагітність.

Тому вкрай важливо перед плануванням вагітності провести їх перевірку – УЗД щоб визначити прохідність маткових труб або ехогістеросальпінгографія. Лікарі Медичного центру «Авіценна Медікал» у місті Миколаїв мають усі необхідні навички, досвід та обладнання для проведення цієї діагностики. Показаннями для проведення ЕхоГСГ є:

 • діагностика прохідності маткових труб;
 • поліпи, гіперплазія ендометрію;
 • міома матки, вади її розвитку.

Процес обстеження відбувається таким чином:

 • в матку вводиться контрастна рідина, яку можна добре побачити на моніторі УЗД;
 • рідина розтікається по матці і або накопичується в трубах, або проходить по них;
 • УЗД переглядає процес проходження рідини та видає результат діагностування прохідності труб.

Цей метод діагностики вважається найефективнішим, безболісним для пацієнтки і не піддає її рентгенівському опроміненню. Сама процедура проходить швидко, не вимагає знеболювання, тому її виконують амбулаторно в діагностичному кабінеті клініки. Більше того, близько 20% виліковувалися від непрохідності труб завдяки цій процедурі – рідина, проходячи під тиском трубами, відкриває їх і промиває. Тобто сама діагностика одночасно є лікувальною процедурою.

Ціна на проведення ехогістеросальпінгографії прохідності маточних труб у Медичному центрі «Авіценна Медикал» міста Миколаїв демократична і доступна всім пацієнткам.

Прохідність маткових труб – найважливіший критерій для зачаття дитини. Наявність спайок призводить до розвитку запалень, неможливості завагітніти. Існують різні методики перевірки прохідності стану. Найбезпечнішим вважається ехогістеросальпінгографія ми пропонуємо вигідні ціни на таку процедуру в Миколаєві в «Авіценна Медікал».

Показання

Для проведення УЗД є конкретні показання, серед них:

 • Порушення менструального циклу.
 • Місячні у великих обсягах.
 • Проблеми із зачаттям протягом 6 місяців при активному статевому житті без контрацептивів.
 • Наявність ЗПСШ в анамнезі.
 • Запалення придатків.
 • Систематичні болі в нижній частині живота.

Ехогідротубація може призначатися з метою перевірки ефективності терапії.

Протипоказання

Як і будь-яка процедура УЗД цього типу має деякі протипоказання до застосування. Перевірку прохідності маткових труб не проводять якщо:

 • Жінка вагітна.
 • Є гострий перебіг запалення в організмі. У тому числі в органах малого тазу, при ГРЗ, грипі.
 • Є серйозні порушення серцево-судинної системи.
 • Виявлено хвороби нирок та печінки.
 • Відкрита маткова кровотеча.
 • Алергія на контрастну речовину. У його складі є йод, якщо у пацієнтки на неї спостерігається алергічна реакція, від дослідження треба відмовитися.

Опис методики

ЕХО-ГСГ – це обстеження прохідності фалопієвих труб із застосуванням методу ультразвукової діагностики. Суть процедури в тому, що під контролем ультразвуку матку вводиться стерильний фізрозчин. За таких умов на екрані апарата добре проглядаються внутрішні порожнини. Зручність методики у безболісності та відсутності опромінення. Перед введенням контрасту проводиться анестезія.

Обстеження займає до 40 хвилин і не вимагатиме підготовки за винятком здачі аналізів на ЗПСШ і вагітність. Перед діагностикою варто утриматися від статевих контактів. Рідина, що вводиться в матку, швидко всмоктується очеревиною.

УЗД прохідності маткових труб це ще певною мірою і варіант лікування такої патології. При введенні контрастної речовини відбувається розрив дрібних спайок. Тому 20% жінок, які проходять таку процедуру, набувають бажаної вагітності.

Ціна на перевірку прохідності фалопієвих труб – 500 гривень. До неї включені всі необхідні витратні матеріали.

Вартість послуг – Проходимість маткових труб-ехогсг – у нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Проходимість маткових труб ЕХОГСГ2300,00

 

Як нас знайти


Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені