fbpx

Сучасна реальність така, що рак груди стоїть на першому місці в онкології за кількістю захворювань та смертності. Але є і позитивний момент – ця хвороба добре піддається лікуванню на ранніх стадіях захворювання і відсоток виживання дуже високий. На першій стадії буває достатньо гормональної терапії для зупинки розростання ракових клітин аж до повного лікування жінки від раку молочної залози.

 

Але, повторимося, все це можливо тільки за умови ранньої діагностики та виявлення хвороби. Найефективнішим методом є рентген мамографія – рентгенівське обстеження молочних залоз. Ця процедура дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, навіть якщо мануальний і візуальний огляд не виявив симптоми хвороби.

Багато хто плутає мамографію з УЗД, оскільки процедура цих обстежень схожа, але відмінності в тому, що УЗД робить знімок грудної клітки, а мамограф – тільки молочних залоз. Процедура досить проста та швидка:

 • молочна залоза укладається на спеціальну пластину;
 • зверху злегка притискається другою пластиною;
 • робиться знімок залоз у кількох проекціях.

Визнаємо відразу той факт, що цей процес доставляє невеликий дискомфорт – пластини повинні трохи стиснути молочні залози для кращого знімка. Але, ця процедура займає не більше 5 хвилин і не ушкоджує грудей, не залишає синців або садна. Ціна на неї доступна для Миколаєва.

Мамографія дозволяє діагностувати не тільки злоякісні утворення, а й умовно звані «доброякісними» пухлинами – вони добре піддаються медикаментозному лікуванню без застосування радикальних методів. До таких хвороб належать:

 • мастопатія всіх видів;
 • кісти молочних залоз;
 • фіброаденоми;
 • кальцинати.

Вартість мамографії у Медичному центрі «Авіценна Медикал» міста Миколаїв доступна пацієнтам будь-яких доходів – наші фахівці рекомендують не спокушати долю, а звернутися до нас. І давайте запам’ятаємо, що вчасно виявлена хвороба може врятувати ваше життя.

У жінок проблеми з молочною залозою можуть виникати при досягненні нею сорока років. Для своєчасного виявлення недуги та призначення ефективного лікування потрібно пройти повноцінне обстеження на спеціальному обладнанні.

Якісна мамографія виконується в медичному центрі «Авіценна Медікал» на сучасному мамографі  MAMMOMAT 3000 Nova (ТМ Siemens). Це дозволяє на початковій стадії визначити онкологічні та інші види захворювань молочної залози. Принцип дії приладу полягає у просвічуванні м’яких тканин малими дозами рентгенівського випромінювання, після процедури лікар отримує знімок, який дозволяє встановити точний діагноз.

Переваги процедури

Проведення даного обстеження в нашій клініці дозволяє отримати не тільки повноцінні результати, а й грамотну консультацію фахівця, який призначить ефективне лікування.

Діагностика за допомогою мамографа має ряд значних переваг. Основними вважаються:

 • Процедура безболісна.
 • Незначне променеве навантаження. опромінення не піддаються органи, розташовані поруч із грудьми.
 • Висока інформативність результатів.
 • Можливість обстежити ділянки молочної залози, які не доступні для пальпування.
 • Достатньо висока ймовірність виявлення крихітних новоутворень, доступ до яких обмежений молочними протоками.

При досягненні пацієнтами сорокарічного віку мамолог рекомендує жінкам у Миколаєві та інших містах України обстежуватися регулярно (не рідше одного разу на рік). Це дозволить уникнути появи ракових пухлин, які досить часто з’являються в молочній залозі через травми грудей, гормональні збої, що відбуваються в організмі, інші причини.

Коли потрібно відвідати мамолога?

Щорічно в усьому світі реєструється велика кількість пацієнток, у яких було виявлено онкологічне захворювання молочної залози. Даний діагноз призводить до тривалого лікування, хірургічного втручання, але якщо захворювання виявляється надто пізно, можливий летальний кінець. Щоб уберегти себе від цього, необхідно негайно звертатися до фахівця при виявленні таких ознак:

 • Самостійне промацування у грудях ущільнень.
 • Якщо форма грудей або сосків змінилися, турбує набряклість, з’явилися виділення із сосків, шкіра молочної залози змінила колір (почервоніла).
 • Больові відчуття у грудях, не пов’язані з щомісячним циклом.

Якщо жінка перебуває на обліку в онкологічній клініці, належить до групи ризикових пацієнтів, вона зобов’язана ретельно стежити за станом залози та регулярно виконувати обстеження з метою профілактики, яке здійснює мамолог, Миколаїв у медичному центрі “Авіценна Медікал”. Записатися до спеціаліста на прийом, ознайомитися з додатковою інформацією можна на сайті нашої клініки.

Всі жінки після досягнення 40 років повинні щороку проходити профілактичну процедуру.

Показання до дослідження

• контроль протягом проведення терапії при новоутвореннях, ракових захворюваннях;
• явна підозра на рак у пацієнток віком до 35 років;
• наявність ущільнень у тканині молочної залози;
• скарги на западання чи вибухання будь-якої ділянки залози;
• виділення із соска, зміна його форми;
• болючість молочної залози, її набряклість, зміна розмірів.

Показання до дослідження

Згідно , протипоказань до мамографії небагато.

Серед них розрізняють:

• відносні – це скринінг віком до 35 років;
• абсолютні – вагітність на будь-якому терміні та період лактації.

Вартість послуг – Рентгенмамографія – у нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Рентгенмамографія однієї молочної залози у двох проекціях (включаючи висновок лікаря)300,00
Рентгенмамографія обох молочних залоз у двох стандартних проекціях (включаючи висновок лікаря)550,00
Рентгенмамографія прицільна (додаткова проекція)120,00
Оплата за витратні матеріали (за 1 знімок / рентген-плівку)100,00

 

Як нас знайти

 

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені