fbpx

Видалення родимок у Миколаєві

У середньостатистичної людини приблизно 100 родимок на тілі. Тільки вдумайтеся, 100 родимок! Родимки, які є підозрілими, роздратованими чи косметично непривабливими, можуть бути видалені безпечно та легко. Видалення родимок – це дуже безпечна і звичайна процедура, що виконується в нашому медичному центрі Авіценна Медікал.

 

Вроджені родимки можна знайти будь-де на тілі, але найчастіше вони зустрічаються на тулубі, руках або ногах. Вони, як правило, не викликають будь-яких проблем зі здоров’ям, хоча в поодиноких випадках можуть перерости в рак шкіри в пізнішому віці. Великі родимки схильні до більшого ризику розвитку меланоми.

Факти:

Деякі родимки можуть досягати дуже великих розмірів. Вони називаються більшими вродженими меланоцитами і дуже рідкісні. Незважаючи на те, що вони можуть бути невеликого розміру протягом певного часу, з малого віку, надалі вони можуть досягати близько 8 дюймів завширшки до досягнення повноліття. Вони також з більшою ймовірністю розвиваються у рак шкіри.

Уникайте сонячних опіків, щоб мінімізувати розвиток меланоми

Процес видалення родимки простий. Як правило, область навколо родимки онімів під впливом місцевої анестезії, і родимка видаляється зі шкіри. В окремих випадках може знадобитися хірургічне втручання, яке може вимагати накладання кількох швів. Процедура видалення родимки швидка та безболісна. Як тільки родимку видалено, вона досліджується під мікроскопом, щоб переконатися, що вона не ракова.

Всі родимки, включаючи вроджені, утворюються з «меланоцитів». Ці клітини є у всіх типах шкіри різною мірою. У вроджених родимок є більше таких клітин, що робить її і, в деяких випадках область шкіри навколо родимки темнішою. Невідомо, що викликає їхню освіту, але є підозра, що це генетична причина.

Симптоми

Як правило, немає симптомів вродженої меланоцитарної хвороби. Іноді великі освіти можуть свербіти.

Якщо біль, сильний або постійний свербіж, кровотеча або кірка розвиваються, зверніться до лікаря.

Лікування

Більшість вроджених родимок не потребують лікування або видалення.

Перевіряйте родимку кожного місяця. Слідкуйте за будь-якими змінами, як вони виглядають.

У разі виявлення будь-яких змін, наприклад, поява кровотечі або кірки, нових нерівностей, областей, які змінюють колір, болю або сверблячки, що посилюється, зміни форми або швидкої зміни розміру, слід без уповільнень звернутися до лікаря. Ваш лікар може запропонувати взяття проби чи біопсію шкіри. Це зазвичай робиться в медичному центрі та займає не більше кількох хвилин. Для деяких родимок може бути рекомендовано повне видалення. Для цього може знадобитися загальна анестезія у дітей молодшого віку або у будь-якої дитини, яка відчуває страх або тривогу щодо цієї процедури.

Зважаючи на невеликий ризик розвитку меланоми з вродженим меланоцитарним невусом, сім’я може вибрати повне видалення.

Видалення може бути також рекомендовано, якщо родимка:

  • У місці, на якому буде важко спостерігати, наприклад на скальпі або сідницях;
  • Освіта дуже незвичайна на вигляд;

Видалення родимки вимагає операції. Хоча видалення значно зменшить ймовірність розвитку меланоми, це залишить шрам. Цей факт слід враховувати під час ухвалення рішення про те, чи слід усувати освіту на шкірі.

Коли звернутися до лікаря

Зателефонуйте своєму лікарю, якщо будь-які з наступних змін відбудуться з родимкою:

  • Зміна кольору
  • Зміна форми
  • Швидке збільшення родимки
  • Сверблячка або біль
  • Кровотеча або кірка
  • Нові підйомні або нерівні ділянки.

Ціна видалення родимок лазером в Авіценна Медікал Миколаїв

Для проведення якісного лазерного видалення родимок і бородавок у місті Миколаїв, треба записатися на прийом до дерматолога в Медичний центр «Авіценна Медікал », який проведе дерматоскопію – повне обстеження новоутворення, з’ясує причину її появи і вирішить, чи можна її видаляти. Показанням для видалення родимок лазером є:

  1. Непривабливість невуса в естетичному плані;
  2. Родинка або бородавка знаходиться в місці, схильному до постійного тертя (про одяг, взуття і т.д.);

Ціна лазерного видалення родимки залежатиме від розмірів освіти та розташування (На кінцівках, на повіках або інтимних зонах);

Також на ціну процедури впливатиме необхідність застосування анестезії: якщо вона знадобиться, ваш лікар повідомить вас про це після огляду.

Вартість послуг – Видалення родимок (невус) – у нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Хірургічне висічення новоутворень (невус) І категорії складності2500,00
Хірургічне висічення новоутворень (невус) ІІ категорії складності3000,00
Хірургічне висічення новоутворень (невус) ІІІ категорії складності3500,00

 

Часті поширені питання

Що буде після видалення родимок?

Приблизно через десь 3 – 4 години після проведення процедури видалення родинки в рані відбувається процесс затягування щільною коркою темного кольору. Через кілька годин місце навколо припухає і червоніє, що є нормальною реакцією організму. Весь процес заживлення триває приблизно від 14 днів до 1 місяця.


Який метод видалення родимок вважається самим найкращим?

Лазерний метод видалення родимок є одним з найкращих, тому що, він є безпечним та ефективним серед інших методів. Після проведення процедури видалення лазером на шкірі не залишається рубців, за допомогою тільки однієї процедури є можливість видалити зі шкіри досить велику кількість родимок.


Скільки по часу триває лазерне видалення родимок?

Лазерне видалення родимок триває приблизно 10 – 40 хвилин.


 

Як нас знайти

Авіценна М
вул. Рюміна 1

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені