fbpx

Хірург – це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологічних станів, що вимагають оперативного втручання. Хірургія – одна з багатогранних і дуже складних галузей медицини, структурована на безліч окремих спеціалізацій.

 

Хірург – це не просто лікар, а й рятувальник, який своєю майстерністю та досвідом може повернути здоров’я та якість життя. У Миколаєві діє цілий загін досвідчених лікарів-хірургів, які готові надати медичну допомогу на вищому рівні.

Лікар хірург – це висококваліфікований спеціаліст, який спеціалізується на оперативному лікуванні різноманітних захворювань та станів. Він може проводити як планові хірургічні втручання, і термінові операції у разі невідкладних станів. Коли виникають проблеми, пов’язані з органами черевної порожнини, судинами, кістками чи м’якими тканинами, лікар хірург стає справжнім рятівником.

Види хірургічних втручань

Хірургія включає безліч різних видів операцій, кожна з яких спрямована на вирішення конкретних проблем. Ортопедична хірургія займається лікуванням захворювань та травм кісток та суглобів. Судинний хірург вирішує проблеми із кровоносними судинами. Абдомінальна хірургія включає операції на органах черевної порожнини. Всі ці напрямки хірургії представлені у Миколаєві у нашому медичному центрі “Авіценна Медікал” досвідченими лікарями.

Лікар Хірург – Освіта та досвід

Лікарі-хірурги – це професіонали з вищою медичною освітою та великим досвідом роботи у сфері хірургії. Вони постійно вдосконалюють свої навички, стежать за інноваціями у медичній галузі та застосовують передові технології у своїй роботі.

Технології в Хірургії – Сучасні підходи

Сучасні технології змінили обличчя хірургії, зробивши її точнішою та менш інвазивною. Ендоскопічні та роботизовані хірургічні системи дозволяють лікарям проводити операції з максимальною точністю та мінімальним впливом на організм. Це скорочує період відновлення та зменшує ризик ускладнень.

У яких випадках потрібно йти до Хірурга?

Важливо знати, коли звернутися до лікаря – хірурга. Планові консультації можуть бути призначені за хронічних проблем, що потребують хірургічного втручання. Терміновий візит до хірурга необхідний, якщо виникли гострі болі, порушення функцій органів чи інші стани, які потребують негайного втручання.

Якщо Ви саме в пошуках лікаря – хірурга в Миколаєві, наша приватна клініка готова надати якісні послуги з хірургії. Не відкладайте візит до лікаря, якщо виникли проблеми, адже Ваш хірург – Ваш надійний союзник у дорозі до здоров’я та благополуччя.

З якими симптомами необхідно звертатися до хірурга

Допомога хірурга може знадобитися в самих різних ситуаціях – від виправлення естетичного дефекту, видалення рубця або шраму до лікування дуже серйозного і важкого захворювання.

Хирург в медицинском центре «Авиценна Медикал»

Вам терміново необхідна консультація хірурга при:

 • різко виникла болю в животі або грудей, не вщухають протягом півгодини;
  будь-яких відкритих ранах і порізах;
 • раптово з’явилася задишка і не проходить відчутті нестачі повітря;
 • різних травмах грудей, голови, живота, навіть якщо вони здаються безпечними;
 • появі припухлості, болю, почервоніння в області суглобів;
 • виникненні почуття холоду в нижніх кінцівках (при наявності цукрового діабету і атеросклерозу);
 • болях, почервонінні і припухлість будь-якої локалізації.

Які хвороби лікує хірург

Перелік захворювань, які вимагають оперативного втручання, дуже великий. До компетенції хірурга входить лікування ряду хвороб і патологій, пов’язаних з розвитком гнійно-запальних процесів, новоутворень, порушень цілісності шкірного покриву, м’яких тканин і кісток:

 • грижі, апендицити;
 • всі види кісткових тріщин і переломів;
 • доброякісні новоутворення – жировики, кісти, міоми, фіброми і т.д.;
 • злоякісні пухлини;
 • травми головного мозку і хребта;
 • мікротравми, забої, розтягнення вивихи;
 • жовчнокам’яна хвороба;
 • атеросклероз, варикозне розширення вен;
 • ожиріння;
 • виразки, гангрени, флегмони, абсцеси, фурункули та інші гнійно-запальні зміни;
 • непрохідність кишечника;
 • виразка шлунки і 12-палої кишки;
 • недорозвинення і природжені дефекти внутрішніх органів;
 • сепсис, перитоніт, атрофії;
 • незагойні рани і т.д.

Вартість послуг – Хірурга – у нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Консультація лікаря судинного хірурга первинна400,00
Консультація лікаря судинного хірурга повторна300,00

 

Часті поширені запитання

Що робить лікар – хірург?

Хірург займається різними операціями та асистуванням під час них. Слідкує за післяопераційним відновленням, займається діагностикою та лікуванням захворювань опорно – рухового апарату, вивихами і переломами, веде документацію хворого, дивиться, щоб не було ускладнень після операцій.

В яких випадках треба звернутися до хірурга?

Як правило до хірурга люди звертаються коли є якісь локальні хвороби, припухлості, почервоніння, порушення функцій організму, при отриманні травми.

Як проходить прийом у хірурга?

Прийом починається з того що пацієнт розповідає про свої скарги, хірург вивчає історію хвороб пацієнта. Взагалі огляд основується на візуальній оцінки та пальпації. Фахівець точно встановлює діагноз, а пацієнт повинен розповісти про всі турбують його симптомах. Також потрібно розповісти, як давно з’явився дискомфорт, і що його спровокувало.

 

Як нас знайти

Авіценна М
вул. Рюміна 1

 


Онлайн-запис на прийом спеціаліста
в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені