fbpx

Медикаментозне переривання вагітності

Народження людини – велике диво природи, яка довірила жінці виконувати цю роль. Але, не кожна жінка здатна виносити і народити дитину через безліч обставин. Бувають випадки, коли вагітність може покалічити, а то й убити саму матір. Або жінка хвора на одну з хвороб, при яких вагітність краще перервати на ранніх термінах – ВІЛ, відкрита форма туберкульозу, вади самого плода, несумісні з життям. У таких випадках застосовують переривання вагітності на ранніх термінах. Також є чимало випадків, коли плід завмирає (перестає розвиватися вагітність) і його треба вийняти із жінки.


 

 

У таких випадках доцільно застосувати медикаментозний аборт – найбільш щадний і найменш травматичний для жінки метод переривання вагітності Його можна робити на термінах до 9 тижнів, коли плодове яйце ще не закріпилося на стінці матки для подальшого розвитку. Цей аборт на ранніх термінах найгуманніший.

Проводиться медикаментозне переривання вагітності двома способами:

  • одноетапний проводиться одним препаратом – жінці вводиться препарат, який блокує дію прогестеронів, тим самим припиняючи розвиток яйця, і виводить її назовні;
  • двоетапний застосовується, якщо плодове яйце вже закріплюється на стінці матки – проводиться перший етап препаратом з першого етапу, а через два дні вводиться інший препарат, що викликає сильне скорочення матки (тоді яйце примусово відокремлюється від стінки матки і виштовхується назовні). Ціну на цю послугу ви можете дізнатися у консультанта.

Медикаментозний аборт проводиться тільки за призначенням лікаря в умовах клініки після ретельного обстеження, що включає огляд, УЗД, лабораторні аналізи. Тільки після цього ухвалюється рішення про медикаментозний аборт. Фахівці Медичного центру «Авіценна Медікал» у місті Миколаїв мають необхідні знання та досвід, а також дозвіл міністерства охорони здоров’я на проведення цієї процедури. Ціна на медикаментозне переривання вагітності залежить від вартості та кількості необхідних препаратів для проведення аборту.

Найпопулярнішим методом переривання вагітності сьогодні є медикаментозний аборт, що дуже легко зрозуміло.

Він не має на увазі під собою хірургічного втручання, а значить, набагато легше переноситься як у фізичному плані, так і емоційно.

Етапи медикаментозного переривання вагітності?

Незважаючи на те, що медикаментозне переривання вагітності вважається найбезпечнішим з усіх інших існуючих варіантів, до нього ні в якому разі не можна ставитися абияк. Подібні лікарські препарати, які провокують аборт на ранніх термінах, сильно підривають здоров’я, тому для того, щоб мінімізувати небажані наслідки, обов’язково дотримуйтесь вказаних нижче інструкцій:

1. 1. Попередня консультація лікаря. Під час першого відвідування фахівець має підтвердити факт вагітності, після чого ви зможете отримати направлення на здачу всіх необхідних аналізів.

У тому випадку, якщо протипоказань виявлено не було, під час другого прийому лікар видає вам необхідну дозу препарату, прийом якого здійснюється під наглядом лікарів. Реакція на медикамент завжди індивідуальна, тому на другому етапі процес штучного переривання небажаної вагітності може закінчитися, так і немає.

      3.           Якщо загибель плода не настала, вам виписують прийом простагландинів, які провокують активне скорочення матки. Дуже важливо цей період спостерігатися лікарями з двох причин:

  • Є ймовірність надто сильної крововтрати.
  • З огляду на реакцію організму дозування оперативно коригується.

Як уже говорилося раніше, неможливо передбачити реакцію жіночого організму на препарати для позбавлення від небажаної вагітності, тому досвідчений лікар повинен контролювати всі етапи аборту.

     4.      Часто багато дівчат ігнорують заключну стадію, проте вона є найважливішою та визначальною для жіночого здоров’я. Через 2 тижні після процедури слід знову навідатися в клініку для того, щоб фахівець проконтролював стан матки.

Також існує хоч і маленька, але ймовірність того, що вагітність збереглася. Саме для того, щоб виключити цей момент, потрібне останнє відвідування лікаря.

5. Нормалізація загального стану дівчини відбувається приблизно за місяць. У цей період потрібно особливо дбайливо ставитися до свого організму, уникати стресових ситуацій та перевтоми.

Довіряти своє жіноче здоров’я необхідно тільки найдосвідченішим і сумлінним фахівцям, адже від цього залежить ваше майбутнє особисте життя і подальша вдала вагітність. У місті Миколаїв у клініці «Авіценна Медікал» про вас подбають якнайкраще.

Вартість послуг – Медикаментозне переривання вагітності – в нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Медикаментозне переривання вагітності включаючи консультацію лікаря, огляд, одноразовий інструментарій3200,00

 

Часті поширені запитання

Які побочні реакції можуть бути після перщої таблетки медикаментозного аборту?

Серед побічних реакцій – нудота, діарея, слабкість, запаморочення, лихоманка. Ці неприємні симптоми можуть виникнути у приблизно 10% жінок. Ускладнення медикаментозного переривання вагітності є неповний аборт та прогресуюча вагітність, а частота інфекційних ускладнень (ендометрит) не перевищує 1%.

До якого сроку допустимо робити медикаментозний аборт?

До 8 тижнів допустим медикаментозний аборт (медикаментозне переривання вагітності) без використання хірургічних методів.

Як відбувається сам процесс медикаментозного аборту?

Взагалі медикаментозне переривання вагітності відбувається за 4 відвідування лікаря – гінеколога. Маніпуляція медикаментозного аборту проходить у 2 етапи – 1 та 2 прийом із різницею в 1 – 2 доби. Після маніпуляції через 2 тижні треба повторно зробити візит до лікаря.

Як нас знайти

Авіценна М
вул. Рюміна 1

 

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені