fbpx

Рябошапка Ольга Миколаївна

Ольга Миколаївна Рябошапка

Невропатолог

Невропатолог. Заслужений лікар України.

Спеціаліст з вищої атестаційної категорії.

Лікар-консультант медичного центру "Авіценна Медікал".

Має стаж роботи понад 40 років. Більше 25 років керує неврологічним відділенням.

Освіта: Закінчила Одеський медичний інститут в 1973 році.


Сьогодні професія невролог дуже затребувана в місті Миколаїв, адже нервова система людини – тонка, делікатна організація взаємодії роботи головного мозку, спинного мозку та периферичної (вегетативної) системи. Нервові закінчення цієї складної машини з передачі сигналів тонко відчувають і сприймають збої у роботі всіх органів людини, реагують на дії ззовні.

При своїй крихкості, нервова система стійко витримує навантаження, але, коли вона дає збій, тоді потрібний невропатолог в миколаєві. Медичний центр «Авіценна Медікал» міста Миколаїв укомплектований лікарями-невропатологами. Одним з них є Ольга Миколаївна Рябошапка, яка має статус заслуженого лікаря України. Навчання вона закінчила у 1973 році і з того часу постійно вдосконалює свої знання та вміння. Це також фахівець найвищої атестаційної категорії. Стаж роботи у Ольги понад 40 років, а вона керує відділенням неврології вже 25 років.

  • систематичні труднощі зі сном – довго не можете заснути, ночами часто прокидаєтеся, денна сонливість від недосипання, або не висипаєтеся при довгому сні;</li >
  • часті головні болі різної локалізації, запаморочення, нечіткий зір (двоїться в очах, потемніння), дзвін у вухах, порушення координації руху;
  • болі в плечовому поясі, шийному відділі, часті болі в хребті;
  • раптові або часті болі інших частин тіла (тулуба, рук, ніг), не пов’язані з травмами;
  • судоми м’язів, кінцівок;
  • труднощі із запам’ятовуванням, мовленням, щелепно-лицьова асиметрія.

Ці симптоми можуть говорити про те, що нервова система реагує на хворобливі процеси, що відбуваються в організмі. І тоді потрібне комплексне обстеження не лише у невропатолога, а й у спеціалістів інших профілів. У всіх випадках тільки невропатолог миколаїв може визначити причину появи болю і нездужання нервової системи. Обстеження та діагностика ЦНС включає величезний комплекс тестів, аналізів, складної діагностики всієї нервової системи та органів людини.