fbpx

Запис на прийом у кардіолога в «Авіценна Медікал»

Стрімкий темп сучасного життя, погана екологія, часті стресові ситуації, надмірні розумові, фізичні навантаження призводять до розвитку серцево-судинних захворювань. Проблеми із серцем, судинами виникають у людей різного віку, статі. Якщо вчасно не записатися на прийом у кардіолога, часто це призводить не тільки до погіршення самопочуття, інсульту, інфаркту, а іноді до летального. результату.

Отримати консультацію, записавшись на первинний прийом кардіолога, пройти якісне обстеження, отримати призначення з лікування можна в медичному центрі «Авіценна Медікал». Звернення до лікаря буде необхідним у разі виникнення таких симптомів:

  1. Регулярний дискомфорт у сфері серця, слабкості.
  2. гострих больових відчуттях у грудній клітці.
  3. Перебоях у серцебиття.
  4. Поколювання, відчуття печіння в грудях.
  5. Хворобливі відчуття під час ходьби, фізичні навантаження, зникнення при їх припиненні.

Обстеження кардіологапередбачає здачу аналізів, проведення діагностики у власній діагностичній лабораторії, для визначення загальної клінічної картини захворювання, вибору ефективних методик лікування. Обстеження виконується досвідченими кардіологами на сучасному високотехнологічному медичному устаткуванні.

На підставі скарг пацієнта, в нашій клініці проводиться електрокардіографія, УЗД серця, знімається кардіограма в стані спокою, при фізичних навантаженнях. Записатися на кардіологічне обстеження можна по телефону, або заповнивши форму зворотного зв’язку із зазначенням персональних даних.

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені