fbpx

Запис на огляд у гінеколога у медичному центрі «Авіценна Медікал»

Обов’язковою процедурою для кожної жінки є огляд у гінеколога. Він повинен бути регулярним – не рідше одного разу кожні півроку. Це дозволить виявити наявність захворювань статевих органів на ранній стадії, запобігти розвитку ускладнень хвороби в майбутньому. Але виявити проблему на ранній стадії може лише досвідчений фахівець.

Кращі лікарі працюють у медичному центрі «Авіценна Медікал». Наші лікарі – це кваліфіковані фахівці, які проводять ретельне обстеження на сучасному медичному устаткуванні у власній діагностичній лабораторії. Огляд гінекологаскладається з первинної, повторної консультації. При первинному відвідуванні лікар знайомиться з пацієнткою, вислуховує скарги, на підставі яких призначає здачу аналізів, обстеження. При повторній консультації призначається лікування, з результатів аналізів, діагностики. Під час лікування у нас застосовуються сучасні безболісні, ефективні методики з використанням лазерного обладнання, радіохвильового методу. Своєчасний огляд гінеколога дозволяє виявити:

  • запальні захворювання статевих органів;
  • інфекційні хвороби, що передаються статевим шляхом;
  • ендометріоз;
  • новоутворення (доброякісні, злоякісні);
  • інші захворювання.

У нашій клініці жінкам може бути призначена відеокольпоскопія, УЗД, мамографія, біопсія шийки матки. При виникненні болю внизу живота, появі виділень з неприємним запахом, дискомфорті, свербіння в області статевих органів, інших проблем слід негайно звернутися до нашої клініки. Записатися на гінекологічний огляд можна по телефону, або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті медичного центру із зазначенням персональних даних. Також одним із напрямків діяльності нашого медичного центру є дитяча гінекологія. Це дозволяє проводити обстеження не лише дорослих жінок, а й маленьких пацієнток, які не досягли вісімнадцятирічного віку.

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені