fbpx

УЗД ціна

Процедура дослідження за допомогою ультразвуку незалежно від органу техніки є доступною за ціною, тому її призначають часто. Вона може дати повну картину стану хворого або бути частиною комплексної діагностики. Ціни на УЗД у нашому Діагностичному центрі різні і це залежить від типу дослідження.

Що впливає на вартість

Платне УЗД проводиться з метою отримання достовірних даних про стан внутрішніх органів, окремих систем організму. УЗД ціна формується виходячи з декількох факторів:
 • Цінової політики. А на це впливає рівень акредитації, комфортність умов, насиченість аналогічними медустановами.
 • Якість діагностичної апаратури. Купівля, утримання та ремонт потребують певного рівня витрат.
 • Досвід лікаря. Оплата штатної зарплати лікарям вищої категорії, у яких великий досвід та багаж знань – також вноситься до УЗД вартість кожної процедури. А вже від досвіду залежить те, наскільки правильно та точно лікар проведе обстеження та розшифрує результати, тобто фактично стан здоров’я.
 • Найбільше впливає обсяг проведеного дослідження. Наприклад визначення залишкової сечі займає 5 хвилин, а акушерські скринінги УЗД судин ціна яких значно вище – більше 1 години. 

Вартість процедур

УЗД прохідності маткових труб, ціна якого дещо вище має свою специфіку. Так для нього потрібне місцеве знеболювання, адже для ехогістеросальпінгографія у фалопієві труби вводиться контраст спеціальним шприцем. Після цього за допомогою УЗД-апарату вивчаються матка та маткові труби. Якщо є показання до УЗД простати ціна такої процедури не висока, і вона залежить від застосовуваної методики. Це може бути:
 • Трансабдомінальне дослідження. Через шкіру, без проникнення порожнини.
 • Трансректальний. Датчик вводиться у задній прохід. Причому ця методика більш інформативна, адже випромінювач знаходиться на відстані кількох сантиметрів від об’єкта, що досліджується. УЗД передміхурової залози, ціна якого представлена у нас, найдоступніша в місті.
Також відрізняється вартість трансвагінальної діагностики, адже використовується інший тип датчика і сама процедура вимагає від лікаря особливої обережності. Довгастий датчик вводиться безпосередньо у піхву, досліджуються органи малого тазу, репродуктивна система. Коли призначається УЗД підшлункової залози ціна варіюється і залежатиме від того, які ще суміжні органи слід досліджувати. Чим їх більше, тим дорожче. Разом із підшлунковою можуть перевіряти стан печінки, селезінки, жовчного міхура.

Щоб не платити двічі

Хоча доступність діагностики з використанням ультразвуку однозначно радує пацієнтів і вона не є небезпечною, мало хто захоче проводити її повторно. Це може знадобитися, якщо не підготуватися або підготуватися неправильно до маніпуляцій узиста. Щоб не платити двічі, потрібно знати такі моменти:
  • Для абдомінального УЗД потрібно: дотримуватися дієти як мінімум 3 дні до маніпуляцій. Увечері перед діагностикою прийняти препарат, що усуває здуття у правильному дозуванні. Перед дослідженням спорожнити сечовий міхур, інакше можуть виникати позиви до сечовипускання.
  • Гінекологічне вагінальне УЗД передбачає використання проникаючого датчика. Для унеможливлення неприємних ситуацій, увечері варто поставити клізму.
  • Проходячи діагностику при вагітності для першого скринінгу потрібно випити 1,5-2 літри води незадовго до призначеного часу. Це допоможе краще розглянути не лише матку, а й плід у ній.
  • При трансректальному дослідженні також рекомендується дієта з продуктами, що не сприяють газоутворенню та вечірня клізма для спорожнення кишечника. Є найкраще вже після проведення діагностики.
Щодо інших видів УЗД особлива підготовка не передбачена. Але цей момент все ж таки краще уточнити у лікаря і фахівця, який проводитиме діагностику. Отримати консультацію, уточнити ціни, записатися на УЗД можна, зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом.

Онлайн-запис на прийом спеціаліста у медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені