fbpx

УЗД при вагітності на ранніх термінах

При нормальному виношуванні та розвитку плоду УЗД для вагітних проводиться 3 рази на ключові періоди. Крім планових, можуть призначатися додаткові обстеження. Причому це може бути на ранніх термінах або вже безпосередньо у пологовому будинку. Якщо потрібно зробити УЗД при вагітності ціна у нашому центрі найдоступніша по місту.

Методики

Існує 2 методики обстеження вагітної під час виношування:
  1. Абдомінальна. Цей варіант має на увазі знаходження датчика на поверхні шкіри, матка «проглядається» через черевну порожнину. Безпечний та інформативний метод і для жінки та її малюка.
  2. Трансвагінальна. Цей метод допомагає визначити сам факт зачаття при вагітності на ранніх термінах. Проводиться аж до 12 тижнів, надалі введення датчика у піхву небезпечне і може спровокувати абортування та передчасні пологи.
Лікар визначає необхідність проведення піхвового обстеження, але до нього вдаються саме в період виношування не часто.

Терміни

УЗД при вагітності проводиться в конкретні терміни або за призначенням лікаря. Перше планове з 10 до 14 тижнів. Проводиться оцінка плаценти, анатомічних структур дитини. Таке раннє дослідження необхідне, адже в цей період можна визначити генетичні вади розвитку, у тому числі хромосомні аномалії. Уточнюється дата зачаття та ПДР. Друге планове 20-24 тиждень. Основне завдання те саме – виявлення патологій розвитку. Друге ультразвук особливо хвилюючий для батьків, адже під час нього є всі шанси дізнатися про стать. Третє УЗД на 32-34 тижні. Оцінюється стан та фізіологічність розвитку органів плоду, його розміри зростання, становище. Додаткові обстеження призначаються виходячи з симптоматики та стану жінки, кількості плодів та низки інших факторів.

Онлайн-запис на прийом спеціаліста у медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені