fbpx

УЗД органів малого тазу ціна

УЗД органів малого тазу один з видів діагностики ультразвуком, який має суттєву різницю за статевою ознакою. Відрізняються органи, що досліджуються, методика та датчики. УЗД малого тазу ціна його в нашому центрі дуже вигідна допоможе отримати великі дані про стан сечовидільної та репродуктивної системи. 

Що досліджується

При призначенні УЗД малого тазу у жінок та чоловіків перевіряють найчастіше сечовий міхур. Тільки у жінок досліджують яєчники, матку та її шийку. А у чоловіків: насіннєві бульбашки, передміхурову залозу. Вартість УЗД малого тазу доступна, а результати, які отримує лікар дуже точні. Виявляються такі патології:

 • Камінці.
 • Новоутворення в сечовому міхурі.
 • Інші патології, пов’язані з сечовивідними шляхами та репродуктивною системою.

Способи

Зробити УЗД малого тазу незалежно від статі можна абдомінальним методом. Це неінвазивна процедура, вона має на увазі діагностику через очеревину. Але далеко не завжди такий спосіб найінформативніший. Винятково для жінок, якщо вони вже народжували, може проводитися УЗД тазу вагінальним способом. У піхву вводиться спеціальний довгастий датчик, він досліджує матку та її шийку зсередини. Точність цього способу значно вища. Для чоловіків передбачено ректальне УЗД органів малого тазу, ціна трохи вище. До ТРУЗІ вдаються не так часто, адже процедура не найкомфортніша. Але якщо, наприклад, потрібно провести обстеження при підозрі на простатит, то це найкращий метод.

Показання

Переважно цю діагностику призначають жінкам, якщо потрібно:

 • Відстежити стан вагітної та правильність формування систем та органів плоду.
 • Визначити причину хворобливості в нижній частині живота.
 • Знайти причину патологічної кровотечі.
 • Діагностувати інші порушення, на які впливає менструальний цикл.
 • Затвердити наявність новоутворень. Наприклад, кісти яєчників, фіброїдів у матці та маткових трубах.
 • Відслідковувати динаміку збільшення/зменшення ракових новоутворень.

Хоча не часто, але чоловікам також призначається. Це необхідно:

 • Для визначення причини дестабілізації судинного кровотоку.
 • Коли потрібно підтвердити або спростувати атеросклероз.
 • Уточнити діагноз щодо новоутворень, генетичних мальформацій судин.

Підготовка

Незалежно від методу отримання достовірних даних можуть перешкодити гази. Тому за кілька днів до процедури слід відмовитися від газоутворювальних продуктів, газування. Якщо основна мета дослідження сечового міхура, може знадобитися його наповнення або навпаки випорожнення. Цей момент потрібно уточнити у лікаря перед процедурою. Перед діагностикою в будь-якому випадку потрібно відмовитися від їжі, якщо діагностика призначена на ранок, то це не буде проблемою. УЗД малого тазу, ціна якого в нашому центрі найдоступніша в місті триває 15-30 хвилин залежно від методу та конкретної діагностичної мети.Онлайн-запис на прийом спеціаліста у медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені