fbpx

Сучасний дитячий кардіологічний центр у клініці «Авіценна Медікал»

Тільки добрий дитячий кардіолог може встановити справжню причину порушення діяльності роботи серцево-судинної системи у дитини, призначити ефективне лікування До виникнення захворювань серця, судин в дітей віком різного віку, призводять різні чинники. Це погана екологія, неправильне харчування, недотримання режиму, спадковість, перенесені хвороби, багато інших.

Прийом дитячого кардіолога проводиться в медичному центрі «Авіценна Медікал». У нас працюють професійні лікарі з багаторічним практичним досвідом, котрі постійно відвідують курси підвищення кваліфікації. Для проведення обстежень використовують сучасне медичне обладнання від відомих світових виробників. Також ми пропонуємо послуги власної діагностичної лабораторії, де можна здати всі необхідні аналізи, пройти обстеження.

У нашій клініці кардіолог дитячий до кожної дитини знаходить індивідуальний підхід. Завдяки цьому маленькі пацієнти не боятимуться процедур, що є одним із основних факторів успішного лікування. Методики призначаються лише після ретельної діагностики з урахуванням особливостей організму дитини. Максимальна зручність пацієнтам забезпечується за рахунок спеціально розроблених комплексних діагностичних програм.

Коли необхідно звертатися до лікаря

При виникненні перших симптомів порушень серцево-судинної системи, необхідне негайне звернення до дитячий кардіологічний центр «Авіценна Медікал». До основних симптомів належать:

  • регулярний дискомфорт у сфері серця;
  • слабкість, утруднене дихання (характерно для нічного періоду часу), задишка;
  • ускладнення роботи серцево-судинної системи після перенесених захворювань;
  • поява набряків кінцівок;
  • гострі болі, печіння в області грудей;
  • перебої серцебиття (уповільнена, прискорена його робота);
  • носова кровотеча за відсутності травм носа;
  • багато інших.
Під час первинного огляду дитячий кардіолог, після виявлення симптомів , призначить проведення обстеження При повторній консультації на основі результатів діагностики отриманих аналізів буде призначено комплекс лікувальних заходів із застосуванням ефективних сучасних методик. Слід зазначити, що своєчасне звернення до лікаря дозволить уникнути виникнення ускладнень зі здоров’ям у майбутньому.

Робота в нашій клініці дитячі кардіологи – це найкращі фахівці цього напряму. Вони не лише призначать лікування, а й розкажуть про проведення профілактичних заходів, що запобігають подальшому розвитку хвороби. Крім цього, лікар виявить уроджені, набуті вади серця, тахікардію, аритмію, серцеву недостатність, скоригує спосіб життя.

Записатися на прийом до лікаря в дитячу кардіологію, можна зателефонувавши нам або заповнивши форму зворотного зв’язку, із зазначенням персональних даних, на сайті медичного центру.

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»


Для обратной связи обязательно укажите контактный телефон, иначе мы не сможем подтвердить вашу заявку и связаться с вами.

Все поля, отмеченные символом *, должны быть обязательно заполнены