fbpx

Рекомендації перед мамографією

Рекомендації перед мамографією

Мамографічне дослідження грудей необхідно проводити не раніше, ніж через тиждень після менструації, інакше обстеження викличе дискомфорт, а також ускладнить діагностику.

Перед тим, як йти на процедуру, потрібно ретельно підготуватися до мамографії, захопивши з собою всі медичні записи, відео та фото попередніх мамографій, якщо такі є.

За два дні до процедури намагайтесь виключити з раціону деякі продукти: кава і енергетичні напої, кофеїн здатний підвищити чутливість до болю і в цілому ускладнити хід дослідження. Крім того, ця речовина здатна підвищити почуття занепокоєння, яке і так присутнє перед проходженням будь-якого медичного обстеження.

На мамографію краще вибрати роздільний одяг. Вас попросять зняти одяг з торса, тому ви можете спокійно залишатися в штанах і відчувати себе комфортніше.

Перед процедурою не використовуйте наступні косметичні засоби: дезодоранти, лосьйони, креми, спреї. Область грудей і пахв повинна бути чистою і не обробленою косметикою в цей день. До складу перерахованих вище засобів можуть входити металеві елементи, які спотворюють результати мамографії.