fbpx

Прийом у гінеколога у сучасному медичному центрі «Авіценна Медікал»

Плановий прийом у гінеколога обов’язаний проводитися регулярно. Своєчасне виявлення захворювань дозволяє не лише позбутися проблем зі здоров’ям, а й запобігти розвитку ускладнень у майбутньому, перехід хвороби з легкої стадії у хронічну форму.

Обов’язковим звернення до жіночого лікаря є не тільки через хворобу статевої системи. Цей спеціаліст проводить профілактичні заходи, до яких належить огляд шийки матки. Це дозволяє своєчасно виявити передракові зміни, вжити заходів, що запобігають прогресу хвороби.

На прийом до гінеколога необхідно прийти для того, щоб виявити різні інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом. Крім цього, фахівець розповість про підготовку до вагітності, вестиме її. Жінкам, які досягли менопаузи, буде підібрано ефективну замісну терапію.

У медичному центрі «Авіценна Медікал» ведуть прийом гінекологи із багаторічним практичним досвідом. Звертатися за допомогою слід за:

  • больових відчуттях у надлобковій області, свербіні, дискомфорті в піхву;
  • незвичайних виділеннях;
  • порушеннях місячного циклу (нерегулярність, рясні/мізерні виділення, болі під час менструації, статевого акту);
  • піхвових кровотечах.
  • інших порушеннях функціонування статевої системи.

Записатися на прийом до гінеколога в жіночу консультацію також необхідно у випадках, коли потрібно підібрати протизаплідні засоби. На первинній консультації лікар вислуховує скарги пацієнтки, здійснює візуальний огляд, пальпацію. Після цього проводиться обстеження на сучасному медичному устаткуванні, беруться аналізи.

На основі результатів отриманих даних лікар призначає лікування. У нашій клініці проводиться УЗД статевих органів, відеокольпоскопія, біопсія шийки матки, лазерні операції, а також лікування за допомогою радіохвильового методу. Записатися на прийом до гінеколога можна по телефону, або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті центру, із зазначенням особистих даних.

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені