fbpx

Обласний кардіологічний центр у клініці «Авіценна Медікал»

Діагностування захворювань серцево-судинної системи у молоді, людей середнього, похилого віку – досить поширене явище на сьогодні. Обласний кардіологічний центр «Авіценна Медікал» пропонує свої послуги з лікування серця, судин.

У нас працюють професійні лікарі з багаторічним практичним досвідом, які після первинної консультації, проведення обстеження, підбирають найбільш ефективні методики лікування. Обстеження проводиться на сучасному медичному устаткуванні. Також ми маємо власну діагностичну лабораторію, що дозволяє пацієнтам здавати аналізи прямо в клініці.

Обласний кардіологічний диспансер «Авіценна Медікал» для виявлення причин захворювання, після огляду пацієнта, виходячи зі скарг, може призначати:

  • електрокардіографію;
  • кардіограму під час фізичних навантажень, у спокійному стані.

Також лікар призначає дослідження навколосерцевих тканин, проводить УЗД серця, застосовує холтерівський моніторинг (спостереження за роботою серця протягом доби), або може призначити біохімічне дослідження. Тільки після встановлення точного діагнозу, призначається лікування, з використанням сучасних дієвих методик.

Обласна кардіологіяпропонує прийнятні ціни на всі види обстеження, первинну, повторну консультації. Звернення до центру буде необхідним при гострих больових відчуттях у сфері грудної клітки, поколювання, печіння, перебоях серцебиття, регулярному дискомфорті у сфері серця, слабкості. У цих випадках не варто відкладати візит до лікаря, адже своєчасне лікування дозволить позбутися появи ускладнень у майбутньому.

Записатися в обласну лікарню в кардіологію на прийом можна по телефону, або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті «Авіценна Медікал», із зазначенням особистих даних.

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені