fbpx

Найкращий дитячий гінеколог у клініці «Авіценна Медікал»

Гінекологічні захворювання сьогодні діагностуються не тільки у дорослих жінок, а й у дівчаток, які не досягли вісімнадцятирічного віку. Дитячий гінеколог виявить причини захворювань, призначить лікування після ретельного обстеження, скоригує спосіб життя, виходячи з індивідуальних особливостей організму дитини. Батьки дівчаток повинні пам’ятати, що регулярне планове обстеження у фахівця дозволить уникнути виникнення різних захворювань статевої системи, переходу з легкого ступеня в хронічну форму, а також ускладнень у майбутньому.

Однією з основних напрямів діяльності клініки «Авіценна Медікал» є дитяча гінекологія. Наявність власної діагностичної лабораторії, сучасного обладнання, дозволяє провести ретельну діагностику стану маленьких пацієнток. Після проведення первинної консультації, візуального огляду на основі результатів обстеження, отриманих аналізів, лікар призначає лікування (на повторній консультації воно може коригуватися).

Гінекологи, які працюють у нашій клініці дитячі – це кваліфіковані фахівці з багаторічним практичним досвідом роботи з дітьми. Лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. До кожного малюка у нас індивідуальний підхід, ввічливе спілкування з дитиною дозволяє розташувати маленьких пацієнток. Завдяки такому підходу дівчатка не відчуватимуть надалі страху під час відвідування лікаря. Звернеться в гінекологічну лікарню слід у випадках:

  • виявлення змін у статевих органах;
  • раннього зростання молочних залоз, волосся в області паху (до 8 років);
  • відсутності місячних у дівчаток, які досягли 15-го віку, нерегулярний цикл, рясні, болючі місячні;< /li>
  • більше в нижній частині живота;
  • поява сверблячки, дискомфорту в статевих органах, поява нехарактерних виділень.

Дитячий, підлітковий гінеколог, виходячи із загальної клінічної картини , на основі результатів аналізів, обстеження, підбере найдієвіші методики лікування.

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені