fbpx

Мамолог у Миколаєві, прийом у клініці «Авіценна Медікал»

Маммолог – це лікар, що спеціалізується на проблемах молочних залоз, що займається діагностикою, лікуванням мастопатії, маститу, кіст, фіброаденоми, інших. При виникненні підозр на появу пухлини, також провести огляд, проконсультувати, повинен мамолог Миколаїв.

Одним з основних напрямів діяльності медичного центру «Авіценна Медікал» є мамологія. Кожна представниця прекрасної статі зобов’язана регулярно проходити огляд, що дозволить виявити наявність захворювання на ранніх стадіях, застосувати ефективну методику лікування та повністю позбутися хвороби, розвитку ускладнень у майбутньому.

Наша клініка надає послуги європейської якості. Діагностика проводиться на сучасному медичному устаткуванні. Слід пам’ятати, що 90% патологій грудей може вилікувати мамолог. Лікар з досвідом за допомогою пальпації виявить наявність пухлини. Після додаткового обстеження, результатів аналізів буде призначено комплекс лікувальних процедур.

При своєчасному виявленні проблеми вдасться обійтися без оперативного втручання, уникнути загрози життю. Також будь-яка жінка може провести самообстеження. Звернутися до клініки за професійною допомогою маммолога слід за:

  1. Хворобливих відчуттях у грудях.
  2. Виділення рідини з сосків.
  3. Виявленні ущільнень навколо, а також усередині молочних залоз.
  4. Збільшення грудей у розмірі, якщо це не пов’язано з вагітністю, грудним вигодовуванням.
Рак молочної залози є поширеним захворюванням. Але часто хвороба протікає безсимптомно. Щоб убезпечити себе, слід не рідше одного разу на рік, записуватися на плановий огляд у лікаря мамолога дамам, які досягли 30 років. Жінки, які досягли п’ятдесятирічного віку, повинні відвідувати лікаря, не менше двох разів на рік.

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені