fbpx

Консультація кардіолога Ціна обстеження у медичному центрі «Авіценна Медікал»

При поколюванні, перебоях серцебиття, відчуття печіння, виникненні больових відчуттів у грудній клітці, гострого болю, що виникає при ходьбі, виконанні фізичних навантажень, зникненні при їх припиненні, обов’язковим є консультація кардіолога. Ціна послуги в медичному центрі «Авіценна Медікал» залежить від того, буде вона первинною чи повторною, але при цьому ми пропонуємо доступну вартість послуг.

Процедура є необхідною перед призначенням терапії. Своєчасне лікування дозволить позбутися хвороби, яка дуже часто призводить до інвалідності, а також смерті. До хвороб серця, судин призводить неправильне харчування, постійні стресові ситуації, несприятлива екологічна ситуація, вживання алкоголю у значних дозах, часте куріння.

При першому огляді лікар вислуховує скарги пацієнтів, на основі яких призначає обстеження. Після здачі необхідних аналізів, проведення діагностики, проводиться повторна консультація кардіолога, з підбором методик, корекції плану лікування. /p>

До основних обстежень відносяться:

  • електрокардіографія (ЕКГ);
  • кардіограма під час фізичних навантажень, а також коли пацієнт перебуває в спокійному стані;
  • проведення УЗД серця, навколосерцевих тканин.

Яке обстеження проводитиметься, також впливає на вартість. Первинна консультація кардіолога по телефону дозволяє пацієнтові розповісти про проблему, після чого лікар призначає час прийому. Лікування призначається, виходячи з віку, клінічної картини, індивідуальних особливостей організму з урахуванням супутніх захворювань кожного пацієнта.

У нас працюють професійні лікарі з багаторічним практичним досвідом. Записатися на консультацію лікаря – кардіолога можна не тільки по телефону, але й заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті медичного центру «Авіценна Медікал» , із зазначенням персональних даних.

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»


Для обратной связи обязательно укажите контактный телефон, иначе мы не сможем подтвердить вашу заявку и связаться с вами.

Все поля, отмеченные символом *, должны быть обязательно заполнены