fbpx

Хороший дитячий хірург у Миколаєві у приватній клініці

Для того, щоб дитина росла здоровою, відвідувань тільки педіатра, недостатньо. Крім цього фахівця, малюка в обов’язковому порядку має спостерігати хороший дитячий хірург. Основним завданням лікаря є виявлення вроджених патологій розвитку, що дозволяє розпочати лікування на ранніх термінах, коли хвороба не запущена, не має ускладнень. При консультації хірург дитячий проведе візуальний огляд малюка, з внесенням необхідних даних у медичну картку. Якщо виникне потреба, будуть призначені аналізи, додаткове обстеження. За підсумками отриманих даних призначається лікування, визначається необхідність проведення оперативного втручання. Батьки повинні пам’ятати, що спочатку звернутися до лікаря необхідно в перший місяць після народження, коли дитині виповниться півроку, на рік. Існує два види дитячої хірургії:
  1. Невідкладна. У цьому випадку усуваються стани, які несуть загрозу для життя пацієнта (лікування посттравматичних ускладнень, зупинка кровотечі, видалення апендициту тощо).
  2. Планова. Проводиться лікування вроджених або набутих захворювань (видалення нориць, гриж, усунення патологій розвитку легень, нирок, печінки, інших внутрішніх органів).
Послуги кращого дитячого хірурга в Миколаєві пропонує медичний центр «Авіценна Медікал». У нас працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи з дітьми. Регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє вивчати, застосовувати в роботі сучасні ефективні методики лікування. Обстеження у клініці проводиться на сучасному діагностичному обладнанні. Крім того, що можна записатися на прийом до клініки, у нас надається така послуга, як виїзд дитячого хірурга додому.

Коли слід звернутися до лікаря

Огляд хірурга знадобиться при:
  • проблемах із сечовипусканням;
  • частих запорах;
  • появі новоутворень;
  • болях в області живота;
  • розтяжках, травмах, переломах;
  • появі блювоти, раптове підвищення температури тіла;
  • будь-яких відхиленнях зовнішнього вигляду статевих органів.
При проведенні нескладного хірургічного втручання застосовується сучасне лазерне обладнання, що робить процедуру ефективною, безболісною. Дитячий хірург нашей клініки, завдяки багаторічному досвіду, оперативно відреагує на проблему, оскільки в деяких випадках лише миттєве та негайне хірургічне втручання позбавить не тільки розвитку ускладнень надалі, але й від загрози життю. Батьки повинні стежити за станом дитини, при появі перших симптомів негайно відвідати лікаря. Записатися на прийом до лікаря – дитячого хірурга, можна по телефону, або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті нашої клініки, з обов’язковою вказівкою персональних даних.

Онлайн-запис на прийом спеціаліста у медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені