fbpx

Досвідчений лікар гінеколог, види послуг у медичному центрі «Авіценна Медікал»

Все більша кількість представниць прекрасної статі воліє відвідувати приватного гінеколога, внаслідок надання послуг вищої якості. Кожна жінка зобов’язана стежити за здоров’ям всього організму, зокрема статевих органів. Регулярне обстеження дозволяє не лише позбутися хвороби, але й запобігти виникненню хронічних захворювань, онкології, уникнути хірургічного втручання.

Нерідко захворювання статевих органів протікає безсимптомно, безболісно. І тільки зможе визначити наявність проблеми, встановити причини їх появи, призначити якісне лікування. Найкращі фахівці у галузі гінекології працюють у медичному центрі «Авіценна Медікал». Наші лікарі – це професіонали з багаторічним практичним досвідом.

Клініка оснащена сучасним медичним обладнанням, яке дозволяє виконати якісну діагностику, виявити захворювання на початковій стадії. Також ми маємо власну діагностичну лабораторію. Послуги платного гінеколога включають проведення комплексного обстеження після первинної консультації. На повторному прийомі призначається або коригується лікування.

Коли варто звертатися до жіночого лікаря

Перше, що повинна пам’ятати кожна жінка – це те, що не варто чекати появи симптомів захворювання, а обстежитися регулярно, не рідше одного разу на півроку. Допомога кваліфікованого доктора гінеколога потрібно:

  • болісних відчуттях у нижній частині живота;
  • збоях місячного циклу;
  • свербіж, дискомфорт у пахвинній зоні;
  • появі виділень з неприємним запахом, не характерним кольором.

Якщо не вдається завагітніти протягом тривалого часу, проблему з безпліддям також вирішує гінеколог. Лікар, виходячи з індивідуальних особливостей організму, на основі результатів аналізів, підготує до вагітності, після чого вестиме її. Також гінеколог допоможе підібрати контрацептиви.

У нашій клініці пацієнткам будуть запропоновані різні види процедур – УЗД статевих органів, відеокольпоскопія, біопсія шийки матки. Також на сучасному обладнанні буде проведено мамографія. Досвідчений лікар гінеколог введе/видале внутрішні контрацептиви, проведе оперативне втручання за допомогою високоефективного лазерного обладнання, з використанням радіохвильового методу.

Запис на прийом здійснюється по телефону, або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті клініки, з обов’язковою вказівкою персональних даних.

Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені