fbpx

Авіценна Медікал – сучасний кардіологічний центр у Миколаєві

Серцево-судинні захворювання – одна з основних проблем сучасності. Сьогодні ця проблема діагностується не тільки у людей похилого віку, а й у молоді, людей середнього віку. Різні захворювання серця, судин не лише погіршують якість життя, а й призводять до інвалідності, за відсутності лікування. Вчасно діагностувати хворобу, підібрати ефективні методики лікування, пропонує національний кардіологічний центр «Авіценна Медікал» у Миколаєві.

У нас працюють професійні кардіологи з багаторічним практичним досвідом роботи. Обстеження пацієнтів проводиться на сучасному медичному устаткуванні від найвідоміших світових виробників. Негайно звернеться до нашого кардіологічного центру необхідно при:

  • слабкості;
  • регулярний дискомфорт у сфері серця;
  • поколювання, відчуття печіння;
  • болісних відчуттях під час ходьби, фізичних навантажень;
  • перебоях серцебиття;
  • гострий біль у ділянці грудної клітки.
У нас можна не тільки проконсультуватися, а й пройти обстеження. Наявність власної діагностичної лабораторії в нашому кардіологічному диспансері дозволяє виконати електрокардіографію, УЗД серця, досліджувати навколосерцеві тканини, зняти кардіограму під час фізичних навантажень, а також у стані спокою.

У кардіологічній клініці «Авіценна Медікал» під наглядом лікаря проводиться холтерівський моніторинг (Добове спостереження за роботою серця), або призначається біохімічна методика. Після встановлення точного діагнозу лікар підбирає ефективну методику лікування.

Для запису на прийом в нашу кардіологічну лікарню слід заповнити форму заявки на сайті, із зазначенням персональних даних. Для зворотного зв’язку з клієнтом потрібний особистий номер телефону. Крім цього, на сайті клініки можна ознайомитися з графіком роботи, умовами прийому інших лікарів.