fbpx

«Авіценна Медікал» – сучасна приватна гінекологічна клініка

Популярністю серед величезної кількості жінок користується «Авіценна Медікал» – приватна клініка, гінекологами в якій працюють кваліфіковані лікарі, з багаторічним практичним досвідом у даному напрямку. Багато представниць прекрасної статі звертаються до лікаря вже тоді, коли симптоми захворювань явно виражені, супроводжуються хворобливими відчуттями. Але досить часто буває так, що гінекологічне захворювання протікає безсимптомно. Своєчасне обстеження на сучасному обладнанні, яке пропонує приватна гінекологічна клініка,дозволяє не тільки виявити порушення роботи статевої системи, але й усунути захворювання на ранній стадії. Це дозволить уникнути виникнення патологій, переходу хвороби у хронічну форму, запобігатиме появі доброякісних, злоякісних новоутворень. При виявленні проблем на ранніх стадіях лікування буде не лише ефективним, а й без оперативного втручання. Наша гінекологічна клініка обладнана сучасним високотехнологічним медичним обладнанням. Також ми маємо власну діагностичну лабораторію. Лікарі регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, що дозволяє вивчати та на практиці застосовувати найбільш ефективні методики лікування. Крім первинної, повторної консультації, у нашому медичному центрі гінеколог

Коли потрібно звертатися до лікаря

Звертатися до лікаря слід регулярно, не рідше двох разів на рік для планового огляду, навіть якщо нічого не турбує. Також звернення до гінекологічного центру «Авіценна Медікал» буде необхідним за:
  • виникненні болю в області статевих органів, в нижній частині живота;
  • появі виділень із неприємним запахом, зміненим кольором;
  • порушеннях місячного циклу;
  • свербіж, дискомфорт в області статевих органів.
Також наші фахівці підберуть найбільш ефективні протизаплідні засоби (внутрішні, оральні), введуть або видаляють внутрішні контрацептиви. Якщо не настає бажана вагітність, у нашій обласній лікарні в гінекології буде складений комплекс заходів, що дозволяють вирішити цю проблему. Лікар – гінеколог підготує до вагітності, вестиме її. Основне завдання нашої клініки – якісна, своєчасна допомога кожній жінці, незалежно від віку, ввічливе поводження, індивідуальний підхід до кожної клієнтки. Ми цінуємо кожного пацієнта, тому відвідавши нашу гінекологічну лікарню один раз, Ви станете нашим постійним клієнтом.