fbpx

Похід до лікаря гінеколога це важлива процедура. Але якщо до цього фахівця доводиться вести дитину, батьки переживають значно більше. За статистикою чверть дівчаток, які не досягли 18 років, мають різного роду гінекологічні захворювання. Підліткова та дитяча гінекологія – одна із спеціалізацій клініки «Авіценна Медікал» у Миколаєві.

Коли потрібно йти на прийом?

Батькам важливо розуміти, коли слід відвідати гінеколога. Це необхідно за такої симптоматики:

 • Зміни у статевих органах. Навіть якщо батькам здається, що щось не так. Тут краще перестрахуватись.
 • Молочні залози, волосся в інтимних місцях починає рости раніше 8 років або дочки 13 років, але таких вікових змін немає.
 • Відсутність менструації у 15 років.
 • Нерегулярний менструальний цикл.
 • Дуже рясні менструації, болючі.
 • Виник біль унизу живота.
 • Менструації зупинилися на 2-3 місяці.
 • З’явилася сверблячка, дискомфортні відчуття у статевих органах, є патологічні виділення зі статевих шляхів.

Підготовка до прийому

Гінекологія в дитячому віці специфічна, адже маленькій дівчинці потрібно розповісти, як все проходитиме, що лікар робитиме. Тільки в цьому випадку вона не матиме страху в майбутньому, вже в дорослому житті. Вона не буде боятися гінеколога і зможе регулярно відвідувати його без будь-яких упереджень.

Отже, мамі слід поговорити з донькою до душі, адже ніхто не знає вашу дитину краще за вас. Важливо при цьому бути спокійною, впевненою та передати цю впевненість дитині. Мамі слід пояснити, що мета візиту – виявити та зрозуміти, як лікувати дитячі хвороби. Пояснити, що нічого не варто соромитися, а відвідування гінеколога – це нормальна практика для всіх жінок.

Поширені дитячі хвороби

У маленьких дівчаток можуть розвиватися такі хвороби:

 • Синехії. Проблема, з якою приходять до дитячого лікаря найчастіше.
 • Запальні захворювання вульви та піхви.
 • Вагіноз.

Синехії характерні для дівчаток грудного віку, запалення та вагіноз для підлітків. За здоров’я дитини поки вона не може пояснити, що в неї болить, цілком відповідає мати. Підлітку важливо пояснити, що виникнення неприємних відчуттів у статевих органах – це привід розповісти про проблему мамі.
У нашому центрі гінекології професійні лікарі, які допоможуть зробити перший та наступні візити комфортними для вашої дитини.
 

Вартість послуг – Дитяча гінекологія – у нашому медичному центрі

Назва послугиЦіна, грн.
Комплексна консультація дитячого лікаря-гінеколога первинна500,00
Консультація лікаря-гінеколога дитячого повторна400,00

 

Як нас знайти


 


Онлайн-запис на прийом спеціаліста в медичному центрі «Авіценна Медікал»Для зворотного зв'язку обов'язково вкажіть email або контактний телефон, інакше ми не зможемо підтвердити вашу заявку і зв'язатися з вами.

Всі поля, відмічені символом *, повинні бути обов'язково заповнені